Thursday, June 1

राजा र रबि- चर्चित ज्योतिषीले गरे २०७७ सालको नेपालको यस्तो भबिस्यवाणी (भिडियो सहित)

November 2, 2020 2060

भनिन्छ भाग्यमा जे लेखेको छ त्यो भएर नै छाड्छ। तर भाग्य छ भन्दैमा डोकोमा दुध दोएर अडिदैन भन्ने हरु पनि त:माम हुन्छन। शायद सोचेका सबै कुरा र योज:ना हरु कसैका पुरा हुँदैनन होला तर मेहनत काम प्रतिको लागब हुने हो भने र त्यो अनुसा’रको समय पनि अनु’कुल भैदिने हो भने असम्भभ भन्ने कुरा केही हुँदैन होला ।

चर्चित ज्योतिसिहरु ले ग्रह तथा बिभिन्न नछेत्र हरुको आधारमा भबिस्य मा हुने कुरा घट्ने घटना हरुको पहिले नै घोषणा गरेका हुन्छन। कतिपयका भबिस्यबाणी मिल्छन त कसैका मिल्दैनन।

चर्चित ज्योतिसी सोम प्रशाद नेपाल भन्छन कुनै पनि कुरा बोल्दा केही न केही आधार मा रहेर बोल्नु पर्छ ताकी पछी आँफै बोले’र त्यो कुरा को खन्डन गर्न सकियोस ।

उनी भन्छन समय र ग्रहको आधा:रमा भोली हुने कुराको आजै अनुमान गर्न सकिन्छ । टेस्तै यती बेला नेपालअको सन्दर्भमा पनि उन्ले भ’बिश्यबा’णी गरेका छन ।उनै चर्चित ज्योति’सी पन्डित सोम प्रशाद सङ्ग गरेको यो भबिष्यबाणी हेर्नुस…. भिडि’यो

प्रतिकृया दिनुहोस्