Sunday, June 4

अन्तरवार्तामै भक्कानिइन् मिना ढकाल, आइसियुमा उपचारार्थ मनोजलाई भेट्न जान…(भिडियो सहित)

November 11, 2020 4589

कोरोना पुष्टि भएर अस्पताल भर्ना भएका चर्चित हाँस्य कलाकार मनोज गजुरेल’को स्वास्थ्य’मा सुधार आइरहेको उनको परिवार’का सदस्यले बताएका छन् । उप’चारमा संलग्न चिकित्स’क हरुले पनि परिवारको अनुमति विना उनको स्वास्थ्यका बारेमा भन्न नमिले पनि उल्ले’ख्य सुधार आएको जानकारी दिएका छन् ।

कोरोना पुष्टि भएर घरमा आइसो-लेसनमा बसेका गजुरेल लाई स्वास्थ्य मा समस्या आए-पछि बुध’वार अस्पता’ल भर्ना गरिएको थियो । स्वास प्रश्वासमा समस्या भए पछि आइ-सियुमा उपचार गराइएको र अवस्था गम्भिर भन्दै समाचार वाहि-रिए पछि परिवारका सदस्यले उनको स्वास्थ्यमा सुधार आएको जान-कारी दिएका हुन् ।

साथै मनोजले पनि सामा-जिक सञ्जाल फेसवुक मार्फत आफु लाई अहिले निकै सहज महशुष भएको बताएका थिए । मनोजको स्वास्थ्य अवस्था गम्भिर भएको जान:कारी पाए पछि उनको पूर्व पत्नी मीना ढकालले पनि स्वास्थ्य लाभको कामना गर्दै भावुक स्टाटस लेखेकी थिइन् । उनले अहिले पनि मनोज’को स्वास्थ्य’का बारेमा जान-कारी लिइ रहेको र उनलाई भेट्न जान चाहेको बताएकी छन् ।

सम्बन्ध विच्छे’द भएर ३ वर्ष देखि अलग बसेकी मीनाले मनो:जको स्वास्थ्य अवस्था विग्रि’एको बारेमा सुनेपछि आफु लाई अहिले पनि उनको उत्तिकै माया लाग्ने बता’एकी छन् ।

भिडियो अन्तरवार्तामा पनि उनले २३ वर्ष लामो सहयात्राका क्रममा मनोजका विषयमा धेरै सम्झना आफ्नो मनमा रहेकाले त्यो चाहेर पनि विर्सन नसकिने बताएकी छन् । यति भनिरहँदा उनी निकै भावुक देखिन्छिन् । अहिले पनि मनोजको फेसवुक हेरिरहने र उनको गतिविधिका बारेमा चासो लाग्ने गरेको उनको भनाई छ ।

कोरोना पुष्टि भएपछि ९ दिनसम्म पनि मनोजको कुनै स्टाटस फेसवुकमा नदेख्दा आफुलाई निकै चिन्ता लागेको र उनको स्वास्थ्य विग्रिएको हुनसक्ने अनुमान गरेको बताएकी छन् ।

भिडियो हेर्नुहोस्…

प्रतिकृया दिनुहोस्