Sunday, June 4

रमेश प्रसाई र कल्पना दाहालबीच बिबाह हुन्छ भन्दै कल्पनाकी आमा मिडियामा (भिडियो सहित)

November 17, 2020 2418

पछिल्लो स:मय रमेश प्रसाई र कल्पना दाहालको जोडी:लाई लिएर मिडियामा निकै च’र्चा हुने गर्दछ सोहि क्रममा आज भने पहिलोपटक कल्पना दाहा:ल र उनकी आमा सहित एक:साथ मिडियामा लिएर आएका छौ। कल्पना र उनको प्रेमको बिष’यमा उनकी आमा’लाई प्रश्न गर्दा निकै लाजाइन ।

हामीले कल्पना र रमेश को बिहे हुन्छ त् भनेर उनकी आमालाई सोध्दा मेरो तर्फबाट राजि छु अब कल्पना र रमेशलेनै निर्णय गर्ने हो भन्दै उनकी आमाले शुभ’कामना समेत दिए’की छिन एता कल्प:नाले पनि भाग्यमा लेखेको छ भने बिहे हुने समेत बताए:की छिन।कल्पनाले आफ्नो दाई’लाई सम्झेर रु’न पुगिन।

उनकी आमा १२ दिन सम्म अस्प:तालमा अन्तिम अबस्थाबाट पुनर्जन्म पाएर फर्केको स:मेत बताउदै तिहार खल्लो भएको उनले कुरा:कानीमा भनिन। हे:रौ यो मन छुने अन्तरबार्ता…. :

प्रतिकृया दिनुहोस्