Sunday, June 4

बाईकको ताँती लाएर बुलेट बाईक चढेर बेहुलो बेहुलीको घरमा पुगेपछि (भिडियो हेर्नुहोस्)

December 19, 2020 1565

अहिले पछिल्लो समयमा सामाजिक संजालमा धेरै भिडियोहरु भाइरल भइरहेका छन। अझ मंसिरको महिना, त्यस्मा पनि विवाहका भिडियोहरु त अति नै भाइरल भइरहेका छ्न । विशेष गति चिनियाँ भिडियो सेयरिङ एप टिककमा यस्ता भिडियोह’रुलाई दर्शकहरुले लाखौं करोडौं पटक गेरिरहेका छ्न ।

मंसिरको महिना’मै देशमा ख्यातिप्राप्त कलाकार तथा प्रसिद्ध ब्यक्तित्वहरुले पनि धुमधाम संग विवाह गरे । धरानका प्रखर वक्ता रमेश प्रसाईं, समाजसेवी नन्दा सिंह र नायिका श्वेता खड्का’को पनि धुमधाम संगले विवाह गरे । यी वि:वाहहरु लाई धेरै नेपाली जनता’हरुले निकै नै रुचाएका हुन ।

त्यस्तै अहिले पछिल्लो समयमा टिकटकमा पनि धेरै भिडियोहरु भाइरल भइरहेका छन ।मंसिर महिनाभरी विवाहका भिडियोह’रुले सामाजिक संजाल विशेष’गरी टिकटक निकै नै रंगिन भएको छ ।

त्यस्तै, विवाहमा खिर पुरि खाने भन्ने टिकटिक पनि निकै नै भाइरल बन्यो ।अनि बिहेभरी नाचिरहने बेहुलीको भिडियो पनि उत्तिकै भाइरल भन्यो ।

त्यस्तै अर्को भिडियो’लाई पनि टिकटकमा निकै नै रुचाएको थियो । त्यो थियो बेहुली लिन बुलेट बाइ’का जाने बेहुला र जन्तीह’रुको । बेहुली लिनको लागि बेहुला सहित प्राय सबै जन्तीह’रु बुलेट’मा सव्वर भएका थिए ।

उक्त भिडियोलाई टिकटिकभरी सबैले रुचाए’का थिए । उक्त भिडियोलाई अहिले’सम्म ३५ लाख पटक हेरिस’किएको छ भने यसमा ३ लाख ५० हजार जति लाइक, २५ सय कमेन्ट र ५५०० जति त से’यर मात्र रहेको छ । अब प्रस्तुत छ उक्त भिडियो ।

भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्