Sunday, June 4

आज माघ ५ गते सोमबारको राशिफल हेर्दै दिनको सुरुवात गर्नुहोस्

January 18, 2021 1317

मेष (चू, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) मान सम्मान तथा इज्जत प्रतिष्ठा गुम्ने खतरा रहेको छ, सजग रहनु’होला । अस्वाभाविक खर्च बढ्ने हुँदा मन चिन्तित रहनेछ । शारीरिक कष्ट तथा आँखामा समस्या देखिन सक्छ । व्यापार व्यावसा’यमा नाफा कमाउन निकै नै सङ्घर्ष गर्नुपर्ला । वैदेशिक क्षेत्रसँग सम्बन्धित व्याव:साय भने फस्टाएर जानेछ । विद्यामा सोचेजस्तो प्रगति गर्न निकै समय कुर्नुपर्नेछ । आफन्त तथा परिवारजन तपार्ईं’देखि टाढिन सक्छन् ।

वृष (ई, ऊ, ए, ओ, वा, वी, वु, वे, वो) व्यापार व्यावसा:यमा लगानी गरी प्रशस्त आम्दानी गर्न सकिनेछ भने प्राकृतिक स्रोत साधन तथा पैत्रिक धन सम्पत्ति परिचा’लन गरी मनग्य आम्दानी गर्न सकिनेछ । पढाइ लेखाइमा मन जानेछ भने बैङ्किङ क्षेत्रको लगानी फस्टा’एर जानेछ । प्रेम प्रसङगमा रमाउन चाह:नेहरुका लागि सम:यले साथ दिनेछ । दाजुभाइ तथा आफन्तबाट काममा सहयोग हुने हुनाले लगानी बढाउन स:किनेछ । सवारी साधन प्राप्तिको योगलाई नकार्न सकिँदैन ।

मिथुन (का, की, कु, घ, ङ, छ, के, को, हा) गीत सङ्गीतमा विशेष रुचि बढ्नेछ भने विद्यामा तपाईँ अब्बल सावित हुनुहुनेछ । सत्रु परास्त हुनेछन् । पारि’वारिक जमघटमा सहभागी भई मिष्ठान्न भोजन ग्रहण गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ । राजनीति तथा समाज सेवामा जनता:को गतिलो समर्थन प्राप्त हुने हुनाले मान:सम्मान तथा इज्ज’त प्रतिष्ठामा वृद्धि भएर जानेछ । व्यापार व्यावसायमा प्रशस्त आम्दानी हुनेछ । कृषि तथा पशुपालन व्यावसायबाट राम्रै आम्दानी हुनेछ

कर्कट (ही, हु, हे, हो, डा, डी, डु, डे, डो) खोज तथा अनुसन्धानको क्षेत्रमा सका’रात्मक नतिजा हात लाग्नेछ भने अध्ययनमा प्रगति भएर जानेछ । धार्मिक प्रतिष्ठान तथा मन्दिरति’रको यात्राको तय गर्न सकिनेछ । सरका’री तथा प्रशा’सनिक क्षेत्रमा तपार्ईंको गतिलो उपस्थिति रहनेछ । परिवारजनको सहयोगले नयाँ योज’नाहरु बनाई आर्थिक अवस्था सुदृड बनाउ’न सकिनेछ । लामो दूरीको शैक्षिक तथा धार्मिक या’त्राको तय गर्न सकिनेछ ।

सिंह (मा, मी, मू, मे, मो, टा, टी, टु, टे) काम गर्दा ख्याल गर्नुहोला सुरु गरेका कामहरु बिग्रने तथा आर्थिक भार पर्नेछ । व्यापारमा लगानी गरे पनि आम्दानी नहुने हुनाले दै:निक गुजारा ऋण लिएर चलाउनुपर्ने बाध्यता आ’उनेछ । प्रणय सम्बन्धमा चिसो:पनको सुरुवात हुनेछ भने जीवन:साथीको सहयोग नपाउँदा कामहरु थाँती रहनेछन् । पढाइलेखाइ अधुरै रहने तथा नतिजा अरुतिर जानेछ । भौतिक सम्पत्ति तथा सवारी साधनको प्रयोग गर्दा ख्याल गर्नुहो’ला अप्रिय घट्ना हुन सक्छ ।

कन्या (टो, पा, पी, पू, ष, ण, ठ, पे, पो) प्रेम तथा मित्रताको वन्धन कसिलो हुनेछ भने दाम्पत्य जीवन सुखि रह’नेछ । बिभिन्न भौतिक वस्तु तथा विलाशी सामानको प्रयोग मार्फत अरुको मन आफूतिर आकर्षित गर्न सकिनेछ । अध्ययन तथा अध्यापनमा मनजाने हुनाले अग्र स्थानमा तपा’र्ईँको नाम आउ’नेछ । व्यापार व्यावसा’यबाट मनग्गे आम्दानी गर्न सकिनेछ भने लामो दुरिको व्यावसायिक यात्रा हुनेछ । पढाइ लेखाइमा मनजाने हुनाले नतिजा हात पार्न सकिनेछ ।

तुला (रा, री, रु, रे, रो, ता, ती, तू, ते) पढाइ लेखाइमा प्रतिस्पर्धीहरुलार्ई हराउँदै नतिजा आफ्नै पोल्टोमा पार्न सकि:नेछ । शत्रु परास्त हुनेछन् भने त:पार्ईंको खैरो खन्नेहरु आफै साइड लाग्नेछन् । विवादित विषयहरुको निर्णय तपार्ईं आफ्नै पक्षमा आउने हुनाले खुसीले उचाइ नाघ्नेछ । पुराना साप’टी तथा लेनदेनका मुद्दा’हरु सल्टाउन सकिने हुँदा मन प्रशन्न रहनेछ । माया गरेको मानिसबाट उपा:हार प्राप्तिको योग रहेको छ ।

बृश्चिक (तो, ना, नी, नु, ने, नो, या, यी, यु) बौद्धिकताको लडाइँमा तपार्ईंकै नाम उच्च स्थानमा आउने हुनाले मन प्रशन्न हुनेछ । सेयर बजारमा गरिएको लगानी’बाट भने:जस्तो प्रतिफल प्राप्त हुनाले दैनिकी सहज हुनेछ । अध्ययनमा मन जाने हुनाले नतिजा’को अपेक्षा गर्न सकिनेछ । आक’स्मिक धन तथा सम्पत्ति लाभ हुनेछ भने उपा’हार पाइने तथा चिठ्ठा प्राप्तिको प्रशस्त सम्भा’वना रहेको छ । मनग्य धन आर्जन गर्न सकिने हुनाले इच्छित काम’नाहरु पूरा हुनेछन् ।

धनु (ये, यो, भा, भी, भू, ध, फा, ढा, भे) घरजग्गा तथा सवारी साधनको व्यापार व्यावसायबाट सन्तोषजनक नाफा क’माउन सकिनेछ । राजनीति तथा समाज सेवामा जनताको आलोच’नात्मक समर्थन रहनेछ । विद्या तथा प्रतिस्प:र्धामा अरुभ’न्दा पछाडि परेको भान हुनेछ । छातीसम्वन्धी समस्याले नसता:उला भन्न सकिन्न । आमा तथा आमा:सरहका मानिससँग वि:वाद हुनेछ । प्रेम प्रसङ्मा रमाउने चाहनेहरुका लागि समय मध्ययम रहेको छ । तर पनि कृषि तथा पशुपा’लन व्यावसाय भने फस्टाएर जानेछ ।

मकर (भो, जा, जी, जू, जे, जो, ख, खी, खू, खे, खो, गा, गी) आत्मीय मित्र तथा दाजुभा:इहरुको सहयोग पाइने हुँदा मन प्रसन्न हुनेछ । व्यापारमा लगानी गरी मनग्य आयआ:र्जन गर्न सकिनेछ भने आम्दानीका नयाँ स्रोत थपि’नेछन् । माया प्रेममा रमाउन चाहानेका लागि समय राम्रो रहेको छ । पढाइले’खाइमा मन जाने तथा उत्कृष्ट नति:जाको साथमा सम्मा’नित हुनेयोग रहेको छ । दैनिक जीव’नलाई सहज हुने छोटो तथा रमा’इलो यात्रा हुनेछ । धर्म:कर्ममा मन जाने हुनाले मन्दिर तथा धार्मिक स्थल’को यात्रा हुनेछ ।

कुम्भ (गू, गे, गो, सा, सी, सू, से, सो, दा) सामा:जिक काम गरी नाम तथा दाम कमाउन सकिनेछ भने समाजमा सम्मानित हुने योग रहेको छ । पठनपा’ठनमा मन जाने हुनाले स्कुल तथा कलेजमा तपार्ईंको नाम अग्र स्थानमा आउनेछ । शुभ समा’चारले मन’मा थप उत्साह जगाउनेछ भने नयाँ काम थालनी गर्दा भवष्य’मा मनग्य धन लाभ हुनेछ । प्रेममा रमा’उन चाहनेहरुले भरपुर रमाइलो गर्न सक्नेछन् । पारिवारिक माहोलमा जमघट भई मि’ष्ठान्न भोजन ग्रहण गर्ने अवसर प्राप्त हुने’छ ।

मीन (दी, दू, थ, झ, ञ, दे, दो, चा, ची) राजनी’ति तथा समाज’सेवामा जनताको गतिलो समर्थन रहनेछ । परिवार तथा आफन्तजन सँगसँगै रहेर दिन कटाउन पा’उदा मन प्र’शन्न रहनेछ । आत्म’विश्वासमा वृद्धि हुने हुनाले काम गर्न आँट आउनेछ । समयमा काम गर्न सकिने हुँदा मान सम्मा’न तथा इज्ज’त प्रतिष्ठामा बढुवा हुनेछ । सुन्दर तथा विलाशी वस्तुको प्रयोगमार्फत् अरुको मन आ’फूतिर लोभ्याउन सकिनेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्