Thursday, June 1

हि’रासतवाट विनय’जंगले मा’फी माग्दै यसो भने….(भिडियो सहित)

February 17, 2021 1102

बिबिसीमा विश्वको प्रतिभा’शाली महिलाका रुपमा सु’चिकृत भएकी सपना रोका मगरको उ’जुरीको आधारमा पक्राउ परेका विनयजंग बस्नेतले प्रहरी हि’रासतवाट मा’फी मा’गेका छन् । उनले आफुले ग’रेको ग’ल्तीको मा’फी मा’ग्दै हि’रासत’मुक्त गराउन मा’ग गरेका छन् ।

उनले आफुले न शामा सपना वि’रुद्ध अभिब्यक्ति दिएको र त्यतीबेला के बो’लेँ भन्ने कुरा आफुलाई अहिले पनि स्म’रण नभएको बताएका छन् ।आफुलाई सामाजिक अभियन्ता भन्ने पुण्य गौतम सहित उन’लाई भेट्न गएकाहरुलाई विनयजंगले यस्तो आग्रह गरेका हुन् ।

उनले आफुले ग’ल्ती गरेको स्वीकार गर्दै त्यो कुरा वे’होसीमा बोलेको बताएका छन् । उनले सपनासंग आफु मि’लेर जान तयार रहेको पनि बताएका छन् । वे’वारिसे श’व ब्य’वस्थापनमा लागेका विनयजंग बस्नेतले कुनै बेला आफैले छोरी भनेकी सपना रोका मगर’का विषयमा युट्युववमा अना’वश्यक टिप्पणी गरेका थिए ।

उनले सपनाका नां’गा तस्बिर आफ्नो मोवाइ’लमा र पे’नड्रा’इभमा पनि रहेको भन्दै अ’भिब्यक्ति दिएका थिए । उनले आफुवि’रुद्ध लागे सि’ध्या इदिने ध’म्की पनि दिएका थिए । उनले ति सब कुरा आफुले न’शा’मा बोलेको बताएका छन् ।

भिडि’यो हेर्ने यहाँ थिच्नु’होस्

प्रतिकृया दिनुहोस्