Saturday, September 23

मास्क नलगाई सुपरमार्केट पस्न नपाएपछि महिलाले भित्री वस्त्र खो’लेर मास्कको रुपमा लगाइन्..हेर्नु’होस्

February 28, 2021 3583

बिना मास्क सुपर’मार्गेटमा सामान किन्न गएकी एक महिलाला’ई बिना मास्क प्रवेश गर्न नदिइएपछि उनले आफ्नो भित्रै व’स्त्र फुकालेर मास्कको रुपमा लगाएकी छिन् । ती महिलाले ‘भित्रै वस्त्र खोल्दै गरेको र त्यसलाई मास्कको रुपमा लगाएको भिडियो इन्टरनेटमा भा:इरल भएको छ ।

द सनको रिपोर्टअनुसार यो अनौ:ठो घट’ना दक्षिण अफ्रिकाको पिक एन पे सुपरमार्केटमा क्यामेरामा रेक’र्ड भएको थियो । यो भिडि’यो अनलाइनमा सार्वजनिक भएपछि यस’ले तरंग ल्याएको छ ।

ती महिलालाई सुर क्षा गार्डले अनुहार छोप्न आग्रह गरेका थिए तर महिलाले आफू सँग मास्क नभएको दावी गरेकी छिन् । महिलालाई पसलबाट बाहिर निकालिने चेता वनी दिइएपछि उनले आफ्नो कप डाभित्र हात हालेर भित्री वस्त्र फुकालेर अस्थायी मास्कको रुपमा लगाएको भिडि यो फुटेजमा देखिन्छ ।

यो क्लिप अनलाइनमा भाइरल भएसँगै यसले आक्रोश उत्पन्न गरेको छ । सामाजिक संजालमा महिलाको आलोचना भइरहेको छ । गएको डिसेम्बर महिनामा दक्षिण अफ्रिकी राष्ट्रपति सिरिल रामाफोसाले सार्वजनिक ठाउँमा मास्क नलगाउनु अपराध हो भन्ने कुरामा जोड दिएका थिए ।

उनले भनेका थिए –‘मास्क नलगाएको व्यक्तिलाई पक्राउ गरी कारवाही गर्न सकिन्छ । दोषी ठहर भए उनीहरूलाई जरिवाना वा छ महिनाभन्दा बढी कैद वा दुवै सजाय हुनेछ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्