Monday, May 29

पुण्य गौतम अब हिरो बन्दै, शुटिङमा हसाउनु हसाए…. (भिडियो सहित )

February 28, 2021 997

पुण्य गौतम अब हिरो बन्दै,यस्तो रमाइलो गरे शुटिङमा हसाउनु हसाए,सधै मिडि:यामा छा’इरहने चिर परिचित नाम हो पुण्य गौतम । हरेक बिषयमा बोल्न प्रखर पनि छन उनि । मिडिया’ले खोज्ने बयक्ती हुन पुण्य गौतम ।

समा:जिक अभि’यन्ता समेत रहे’का पुण्य प्राय बि,बादमा पनि आइरहन्छन जानी नजानी प्राय जसो, उनि भर्खर मात्र खाना खाने होट:लको बारेमा चर्चामा थिए । यिनै पुण्य गौतम अब शर्ट मुभीमा मुख्य पात्रको रुपमा आउँदै छन ।

सम,सामायिक घट,नामा आधारित हुने शर्ट मुभी’मा पुण्य आफ्नो रियल पात्रमा अभिनय गर्दै छन । उक्त शर्ट मुभीको नाम पनि पुण्य गौतम नै रहेको छ, निर्देश’कले भने मु’भीमा उनको बोल्ने थेगो सबै प्र’योग हुनेछ उनले भने यो हाम्रो टिम वर्क हो यदी यो शर्ट मुभी सफल भएमा हामी हरेक प्रोजेक्टमा पुण्य गौतम’लाई अनुब,न्धित गर्छौ । भिडि:यो हेर्नुहो’स

प्रतिकृया दिनुहोस्