Thursday, June 1

बाल्यकालको प्रेम बुढेसकालमा साकार पार्दै यी ८० वर्षीय पुरूषले ७५ वर्षीया महिलासंग गरे बिबाह

March 1, 2021 1051

प्रेम गर्नेह’रुका लागि एक मनछुन खबर बाहिर आएको छ । जुन सुन्दा जो कोहीलाई अनौठो लाग्न सक्छ । यो पाकिस्तानबाट आएको खब’र हो । त्यहाँ एक८० वर्षीय पुरूषले ७५ वर्षीया महिलालाई विवाह गरेका छन् । विशेष कुरा के छ भने बाल्यकालमा दुबै बीच प्रेम थियो ।

प्रेम त्यस’पछि माथि उक्ल्यो तर विवाह गर्न सकेनन् । उनीहरु दुबैले अन्तिम सास सम्म सँगै बस्ने कसम खाएका थिए । नया’दौर टिभीले यस विषयमा जानकारी दिएको छ । आफ्नो रि’पोर्ट अनुसार, यो मामला पाकिस्तानको पञ्जाब प्रान्तको कसूर सहरमा सम्बन्धित छ ।

श’हर देखि केही पर एक गाउँ छ । ८० वर्षीय अतार खान यस गाउँ’मा बस्छन् । केही दूरीमा ७५ वर्षीया नाजरीन पनि छिन् । युवावस्थामा दुबै एक अर्का’लाई धेरै माया गर्थे । तर, कथा’मा मोड एक फिल्मको जस्तै आयो । दुबैको परिवार विवा’हको बि’रूद्ध थिए ।

परिवारका अनुसार उनीहरुको वि’वाह सम्भव हुन सकेन् । समय आफ्नै गतिमा बि’त्दै गयो । अतार विवाहित थिए र उनका चार बच्चा’हरु भए । ६ बर्ष अघि, उनकी श्री’मती शारिक–ए–हयातको नि’धन भयो ।

श्रीमतीको मृ त्युपछि उनी एक्लै भए । यही कुरा ना’जरीनको भा’ग्यमा पनि लेखिएको थियो । नाजरीनको श्रीमानको मृ’त्यु ९ बर्ष अघि भएको थियो । नाज’रीनका ६ बच्चाहरू छन् र सबै विवा’हित हुन् । बुढ्यौलीमा उनीहरु सन्तानसँगै थिए, तर अतहर र नाज’रीनका अनुसार उनीह’रु एक्लै बस्दै आएका थिए ।

उनीहरूका बच्चाहरूले उनी’हरुलाई एक्लै छोडिदिएका हुन् । त्यसपछि दुबैले वि’वाह गर्ने निर्णय गरेका हुन् । केही आफन्त र नजिकका साथीहरू पनि विवाह’मा उपस्थित भएको कुरा समा’चारमा उल्लेख गरिएको छ । – ताजाखबर

प्रतिकृया दिनुहोस्