Sunday, June 4

साथीको विवाहमा गएका युवकको यसरी गयो ज्यान, लखेटेर यस्तोसम्म गरेका रहेछन् (भिडियो सहित)

March 2, 2021 644

दागंमा एक अर्को घट’ना सामा’जिक सञ्जालमा चर्चा छ । दागंको घो’राही नगरपालिकामा भएको घटना सार्वजनिक भएको हो । आफ:न्तको विवाह मान्न गएका एक २१ वर्षीय राजन चौधरी ज्या’न लिइएको छ । विवाहमा रमाइरहेका राजन:लाई अचा:नक ह म ला गरिएको थियो ।

उनी आफ्नो परिवारका एक मात्र छोरा थिए । छोरा गुमाएका बुवा आमा वि छिप्त भएका छन् । उनी माथि ७ जनाको समुह जा इ ला गेका थिए ।

विवा:हमा सहभागी भए:का अन्यले पनि घटना देखेका थिए । तर विवाहमा सहभागी भएर घटना देखेकाहरु पनि न्यायको लागि बो:ल्न नसकेको भन्दै राजनका परिवार आ क्रो शित भए’का छन् । बुवा आमा र दिदी अहिले बोल्न सक्ने अवस्थामा छैनन् ।

घटना भ:एकै बेला राजनको साथीले हामी’लाई लखेटेका छन् भनेर आफ्नो बुवालाई फोन गरे:का थिए । त्यो कुरा राज:नको बुवालाई पनि खबर आयो । साथी अर्को एक जना साथीको घरमा लुकेर मैले ज्यान जोगाएको छु, राजन:लाई अझै ल खे टी रहेका छन् भनेर फोन गरेपछि राजनको बुवाआमा चार किलो मिटर टाढा रहेको वि’वाह भएको घरमा पुगे ।

घरमा पुग्दा वि:वाह घरमा राज:न थिएनन् । अनि उनीहरुले अन्त खोज्न थाले । घट’ना गराउने केटाह:रुलाई भने उनीहरुले विवाह गरेको घरमै देखेका थिए । जसले घटनाबारे जानकारी दि’एका थिए उनी पनि सोही विवाह घरमा देखिए ।

वेहु’लाका बुवाले घटना:मा संलग्नह’रुलाई संरक्षण गर्दै तिमीहरु न ड राउन, जे पर्छ म गर्छु, म पनि प्रहरी हुँ । तिमीहरु ड रा उनु पर्दैन भन्दै राजनको परिवारका सदस्यलाई चे ता वनी दिए’को आ’माले बताइन् । राजनको आ:माले हामी हामी आफ्नो छोरा खोज्न आएको हो, हामीलाई चे ता वनी नदिनु, हाम्रो छोरा ल्या’इदिनु भनेर बिन्ती गरेको आमाले बताएकी छन् । – ताजा खबर

प्रतिकृया दिनुहोस्