Sunday, April 18

विप्लवजी’लाई मैले राम्रो सँग चिनेको छु, उहाँ हाम्रै टिममा आउनुपर्छ: प्रचण्ड

March 6, 2021 375

नेकपा प्रचण्ड–माधव समूहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले आफ्नो पार्टी (टिम) मा स्वागत गर्न चाहेको र आउनैपर्ने बता’एका छन् । शनिबार पेरिस’डाडाँमा आयो’जित पार्टी समायोजन तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा विप्लव समूहका केही नेता’हरुलाई पार्टी प्रवेश गराउदै अब विप्लवलाई पार्टीमा स्वागत गर्न चाहेको उनले बताएका हुन् ।हिंसात्मक गतिविधिबाट शान्तिको राजनीति’मा आएका नेकपाका महा’सचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ अन्ततः आफूले कोरेकै गोरेटोमा आइपु’गेको उनले खुसी प्रकट गरेका छन् ।

‘अन्तत विप्लवजी मैले कोरेको गोरेटोमा आइपुग्नु भएको छ । उहाँलाई पनि धन्यवाद भन्न चाहन्छु । साथै, छिट्टै यस्तो कार्यक्रममा स्वागत गर्ने प्रतिक्षामा छु, ’उनले भने, ‘मैले उहाँलाई जति बुझेको छु, चिनेको छु । उहाँ अन्तत, यही लाइन र यही टिम’मा आउनैपर्छ ।’ विप्लव आफूबाट अलग भए’पछि आफूले अर्को प्रचण्ड अहिले हुँदैन भन्ने गरेको स्मरण पनि अध्यक्ष प्रच’ण्डले गरेका छन्।

यसैगरी प्रधान’मन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई कुहि’एको अण्डा भएको उनले बताएका छन् । कुहिएको अण्डा एकदमै गन्हाउने र त्यसलाई गाडिने वा ज’लाइने पनि उनले बताएका छन् । प्रचण्डले भने, ‘अहिलेको परिस्थितिमा कुहिएको अण्डा हो, केपी ओली। गन्हा’एको अण्डा त खाइँदैन। गाडिन्छ, या जला’इन्छ। हामी स्वस्थवर्दक जीवनशील तत्व हो ।’

यसैगरी प्रधा’नमन्त्री केपी शर्मा ओली’लाई कुहि’एको अण्डा भएको उनले बताएका छन् । कुहिएको अण्डा एकदमै गन्हाउने र त्यसलाई गाडिने वा जलाइने पनि उनले बता’एका छन् ।प्रचण्डले भने, ‘अहिलेको परिस्थितिमा कुहिएको अण्डा हो, केपी ओली। गन्हाएको अण्डा त खाइँदैन। गाडिन्छ, या जलाइन्छ। हामी स्वस्थवर्दक जीवन’शील तत्व हो ।’ – न्यूज२४ नेपाल

प्रतिकृया दिनुहोस्