Monday, May 29

मन्दिरको ढोका नजिक बसेको कुकुरले दर्शन गर्न आउने सबैलाई आशीर्वाद दिन्छ, हात मिलाउँछ (भिडियो)

March 9, 2021 3038

कुकुरलाई संसारमा सबैभन्दा विश्वासयो’ग्य जनावर मानिन्छ। यो कुरालाई कसैले पनि इन्कार गर्न सक्दै:न। तर के तपाईंले कहि:ले कुकुरले मानि:सलाई आ:शिष्‌ दिएको देख्नु भएको छ ? सुन्दै अचम्म लाग्ने यो घटना भने सत्य हो ।

भारत महाराष्ट्रको सिद्धा’तेकस्थित सिद्धिवि’नायक मन्दिरमा कुकुरले आफ्नो हात हल्लाउँदै भक्तहरूलाई आशिष्‌ दिइरहेको भिडि’यो अहिले सामा’जिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । भि’डियो सोशल मिडिया प्रयोगकर्ता अरुण लिमेडि’याले फेसबु’कमा सार्वजनिक गरेपछि भाइरल भएको हो ।

भाइरल भिडि’योले स्पष्ट देखि:न्छ कि कुकुर सिद्धिवि’नायक मन्दिरको प्रवेशद्वार बाहिर उच्च स्तम्भमा बसिरहेको छ। भक्तहरू मन्दिरबाट बाहिर आउने बित्तिकै कु’कुरले अगाडीको खुट्टा उठाउँछ । मानिसले शिर निहुराएपछि आशिष दिन्छ । कसै’ले हात अगाडी बढा’ए उसले पनि हात दिन्छ ।

मन्दिर’वाट वाहिर आएका मानि’सले कुकुरलाई देखेर हात उठाए यो देखेर, कुकुरले पनि आफ्नो हात मिलाए, हातमा ए’क पंजा दिएर उसलाई अभिवादन गरे।

कुकुरको अर्को भि:डियो आएको छ जसमा एकजना मानिस मन्दिरबाट बाहिर आए र कुकुर’को अगाडि झुके। कुकुरले आफ्नो इ:शारामा उनलाई इशारा गरेर आशीर्वाद दिएर जवाफ दिए।

यी दुई भिडियो क्लिपहरू फेसबु’कमा साझा भएपछि, यो तुरून्त वायरल भयो। यो अहि:लेसम्म १० लाख भन्दा बढी व्यक्ति’ले हेरिसकेका छन्। सोशल मिडिया प्रयोगक:र्ताहरूले उक्त कुकुरप्रति आफ्नो प्रेम व्यक्त गरे र आशिष दिँदै त्यो कुकुर प्रति माया देखाएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्