Monday, May 29

कुनैबेला चार्मिङ लुकका कारण दर्शकको मनमा राज गर्थे फरदीन, एक गल्तीले आफै बर्बाद गरिदिए आफ्नो करियर…

March 16, 2021 1851

बलिउड ना’यक फरदीन खान आज’काल फिल्मी चकाचौं’धबाट टाढा छन् तर एक समय यस्तो थियो जब उनले बलिउडमा स्टाइलिस हिरोको रुपमा एन्ट्री लिएका थिए ।

८ मार्चमा फरदीन आफ्नो ४७ औं जन्मदिन बनाइ’रहेका छन् । फ’रदीन चर्चित अभि’नेता फिरोज खानका छोरा हुन् । एक स्टारकिड हुनुको फा’इदा उनले पनि पाए । उनका पि’ताले उनलाई बलिउडमा लञ्च गरे । यद्यपि, फरदीनले त्यो सफलता पाउन सकेनन् ।

केही समय अघि फरदीन खान सार्वजनिक रु’पमा देखिँदा उनको तौल निकै बढेको थि’यो र उनको त्यो चार्म पनि गायब देखियो । मोटोप’नाका कारण फरदीनको अत्यधिक मजाक पनि उडाइएको थियो । यद्यपि, एक समय यस्तो पनि थियो जब फर’दीनको गुड लुक’को चर्चा चारैतिर थियो ।

पछिल्लो समय फरदीन खान एकपटक पुनः लाइम’लाइटमा आए । यसपटक लाइमला’इटमा आ’उनुको कारण उनको ट्रान्सफर्मेशन लुक रह्यो । उनलाई का’स्टिङ डायरेक्टर मुकेश छाब’डाको मुम्बई अफि’स बाहिर देखियो । यतिबेला उनको लुक निकै फेरि’एको थियो ।

९० को दश’कमा फरदीन खा’नले फिल्म ‘प्रेम अगन’ बाट सुपरहिट डेब्यू गरेका थिए । पहिलो फिल्म’का लागि फर’दीनलाई फिल्मफे’यरको बेस्ट डेब्यू अवार्ड दिइयो र उनको अभिन’यको पनि प्रशंसा ग’रियो । त्यसपछि उनले थुप्रै फिल्ममा काम गरे जसमा ‘लव के लिए कुछ भी करेगा’, ‘ओम जय जगदीश’, ‘हे बेबी’, ‘जानशीं’ र ‘अल द बेस्ट’ जस्ता फिल्म समा’वेश छन् ।

फरदीन खान’को लञ्चिङ फिल्म पनि निकै राम्रो भ’एको थियो । उनको चार्मिङ लुकले मानि’सहरुको मनमा भिन्न स्थान ओगटेको थियो । सन् २००१ मा फरदीन ड्र’ग्स के’समा फसेका थिए । त्यसपछि उनको करि’यर बर्बाद भएको थियो । – रातोपाटी

प्रतिकृया दिनुहोस्