Monday, May 29

चार पन्नाको चिठि छोडेर २५ लाख लिएर श्रीमती फरार ,श्रिमानको सडकमा बास (भिडियो हेर्नु’स् )

March 31, 2021 1010

श्रिमतिले घर बनाउ`छिन् भने उसैगरि बिगार्छि`न् पनि अझ यो ढङ्गबाट बिग्रिएको त कमै सुनिन्छ देखिन्छ ।श्रि`मान खाडि बसेर पंसा कमाउदै श्रिम`तिलाई पठा`उछन् यता श्रीमती भने पैसा स`हित छोरो`लाई च्यापेर लाखौ ऋण लगाएर फ`रार हुन्छिन कठै ।

श्रिमतिले आफू नेपाल फ`र्किए ए`यर्पोटमै सिद्याइदिने धम्कि समेत दि`एको पिडित श्रि`मान बताउछन् ।यस्तो धम्कि र असह्य पी`डा भएपछि श्रि`मान नेपाल फर्किन्छन् तर फर्किन एक रुपैया पनि हुदैन अनि आ`फुले काम गर्दै आएको कम्प`निका काम`दारसग चन्दा माग्छन् अनि फर्किन्छन् तर घर आइस`केपछि नत श्रीम`ती हुन्छिन् न छोरो न धन-सम्पत्ति ।

पिडित पुरुष पुर्व प्रहरि`मा आब`द्ध रहेछन् ।आफू जादैगरेदा श्रिमतिले ४-५ प`न्नाको चिठी लेखेर उनी फरा`र भएकि छिन् ।आफु`लाई श्रिमतिले धम्कि दि`एको र आफ्नो ज्यान तलमाथि भए डा`यरि बो’ल्छ भन्दै श्रिमानले समेत घट`ना`क्रम डायरिमा ले`खेका रहेछन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्