Sunday, June 4

छोरिले संसार छाडिन् ,श्रिमानले साथ छाडे ,लोकगायिका कृष्ण परियार यसरी भक्कानिदै आइन्(भिडियो)

March 31, 2021 1169

चाडै आ|उँछ पापि काल राम्रो मान्छे लिन भनेजस्तै भए`को छ गायिका कृष्ण परियारलाई ।छोरी ज`न्मिएको केही बर्षमानै गुमा`उनुको पीडा झल`झलि सम्झेर अन्ततः मिडियामा रुन भारि बिसाउन आ`इपुगेकि छिन् कृष्ण परियार।

यतिमात्रै बज्र`पात कहाँ होर अहिले उनको आफ्नै भाइ मृत्युसग लडिरहेको छ ।भाईकालागि देश बिदेशबाट स`हयोग आइरहेको छ ।तर आफ्नो छोरिको लागि भने कतै पनि हात फि$जाइनन कृष्ण परिया|रले ।तर अहिले पछुता`इरहेकि छिन् आखिर छोरी बचाऊदिनुहुन भन्दै गुहार गरेको भए मेरो छोरी केही बर्ष बाच्थि भन्दै भक्का`निएर रु`न्छिन् उनी ।

श्रिमा`नको अभाव त छदै छ उता छोरि`ले पनि संसार छाडिन् र आफ्नै भाईको पनि यस्तो दय`निय अवस्था भइरहदा आफू आफै समालिन सकि`रहेकि छैनन् उनी ।यस्तो अव|स्थामा श्रिमानले छोडि`दिनुले अझै कृष्ण परियार बिछि|प्द भएकि`छिन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्