Monday, May 29

भोइस अफ नेपालमा जजनै रुन थालेपछि दर्शकपनि रुन थाले, के भयो आज त्यस्तो? हेरौँ (भिडियो सहित)

April 3, 2021 4769

दि भ्वाइस अफ नेपाल सिजन–३’ को डिजिटल अडिसन सुरु भएको छ । नेपाल`को नम्बर एक गायन रियालिटी शोको रुपमा स्था`पित भइसकेको ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल’ हिमाल`य टेलिभिजनले उत्पा|दन र प्रसारण गर्दै आएको छ । नेपा|ली टेलिभिजन रिया`लिटी शोका सवै`जसो रेकर्ड तोड्दै ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल–२’ले करोडौं नेपालीको मन जितेको थियो ।

यो शोको तेस्रो सिजनका लागि शनिवा`रबाट डिजि`टल अडिसन सुरु गरिएको हो । १६ बर्ष उमेर पुगेका यूवायूवतीदेखि ४५ बर्ष`सम्मका प्रतिभाहरुले यो रिया`लिटी शोमा भाग लिन पाउनेछन् । डिजिटल अडिसन`मार्फत् आफ्नो गीतको भिडि`यो रेकर्ड पठाई आवेदन दिन सकिनेछ ।

नेपाली गीत संगीतको सबैको प्रिय का`र्यक्रम बनेको एक मात्र चर्चित रियालिटी सो दि भोइस अफ नेपालको आजको कार्यक्र`मको सुरुवातमै जजहरुको रुवा`बासी चलेको छ। एक्कासी गायक राजु लामा रुन थालेपछि संगै बरिष्ठ गायक तथा सर्जक दिप श्रेष्ठ रु`न पुगेका थिए। दिप श्रेष्ठले पुरानो गीत गाए`पछि राजुको आँखा`मा आँ`सु भरिएको थियो।

राजु लामालेनै जबर्ज`स्ति दिप् श्रेष्ठला`ई उक्त गीत गाउन लगाएका थिए। निकै रूहाउने कहानी जोडिए`को गीतले राजुको मन छोयो ज`सको कारण स्टेजनै सुन्य भयो सबै`लाई केहि समय भाबुक बनायो। एता प्रमोद खरेल पनि भाबुक भ`एका थिए। यो बेला युटुबमा स`र्बाधिक हेरिने कार्यक्र`म बनेको छ दि भोइस अफ नेपाल।

हिमालयन टेलिभि`जनले प्रशारण गर्ने उक्त कार्यक्रम दि भोइस अफ नेपालकै युटुब च्यानल मार्फत सार्बज`निक हुने गर्दछ।सिजन ३ को ५ औं भागमा यो बेला स`बैलाई रूहाउने भाग बनेको छ। अन्य कला`कारहरु जो सहभागी भएका छन सबैको आँखा रसा`एका छन।केहि न केहि नया कुराले सबैलाई छोएको छ। यो हप्ता`को दि भोइस अफ नेपा`ल कस्तो छ ? हे’रौ

प्रतिकृया दिनुहोस्