Sunday, June 4

भ्वाइस अफ नेपालमा १६ बर्षिय धुर्वको कुराले स्टेजमा सबैको आँखा रसाए (भिडियो सहित)

April 10, 2021 2155

दि भ्वाइस अफ नेपाल सिजन–३’ को डिजिटल अडिसन राउण्डको सातौँ दिनमा पनि स्टेजमा रुवा`बासी भएको छ । नेपाल`को नम्बर एक गायन रियालि`टी शोको रुपमा स्थापित भइसकेको ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल’ हिमालय टेलिभि`जनले उत्पादन र प्रसा`रण गर्दै आएको छ । नेपाली टेलिभिजन रियालिटी शोका सवैज`सो रेकर्ड तोड्दै ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल–२’ले करोडौं नेपाली`को मन जितेको थियो ।

यो शोको तेस्रो सि`जनका लागि सुरु भएको अडिसनको सातौँ दिनमा बाजुराका ध्रुब बिकले सबै जजहरुलाई रुवाए`का छन् । उनले जिन्दगीको के भर छ र भन्दै आफ्नी आ`मालाई सम्झिएका छन् । कोरोनाले आमालाई गु मा एका ध्रुब`को कुरा सुनेर भ्वाईसको माहोल सुनसान भएको छ ।

अहिले ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल ३’को डिजिटल अडिसन चलिरहेको छ । एक महिनापछि हिमालय टेलि`भिजन एचडीबाट यो शो प्रशारण हुने बताइएको छ । शोमा को`चको रुपमा गायक|त्रय दिप श्रेष्ठ, प्रमोद खरेल र राजु लामा भने यथावत् नै छन् । ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल’को रोमाञ्चक यात्रामा यस`पटक झनै उत्कृष्ट रुपमा आफू`लाई प्रस्तुत गर्ने दिप, प्रमोद र राजुले बताए ।

यसअ|घि टिम दिप र टिम प्रमोदका प्रतिस्प|र्धीले यो शो`को टाइटल जितिसकेका छन् । यसपटक के राजु लामा आफ्नो टिमले शोको टाइटल जित्छ भन्ने अपेक्षा ग`रिरहेका छन् त ? राजु भन्छन्–‘जित्नु नै सबै कुरा होइन । म सधै नै आफ्नो टिममा आउने प्रतिस्प`र्धीले उत्कृष्ट काम गरेको हेर्न चाहन्छु । यसैले मलाई जित्नै`पर्छ भन्ने दबाब छैन ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्