Monday, May 29

मोबाईलमा अश्ली`ल म्यासेज पठाउने हाकिमलाई महिला कर्मचारीले मुखैमुखमा हानिन् (भिडियो)

April 23, 2021 2827

हाकिमको व्यवहारले हैरान भएकी ती महिलाले अन्ततः अफिसमै गएर आफ्नै डेस्कमा बसिरहेका हाकिमलाई भुइँ पुछ्न प्रयोग गरिने पोछाले रामधु’लाइ कु’टेकी हुन् ।

घ’ट’ना हेलोङजियाङ प्रान्तको भएको ब|ताइएको छ । भिडियोमा यी महिलाले लगातार हाकिम`लाई कु`ट्छिन् र ती हाकिम आफ्नो कुर्सीमै बसेर आफू|लाई बचाउने प्रयास गरिर`हन्छिन् ।महिलाले हाकि|मको मुखमा पानी फ्याँ’किदिन्छिन् र त्यहाँ भएका किताबले पनि हाकिमको मुखमा हान्छिन् ।

द हिलमा प्रका`शित एक रिपोर्टअनुसार महिला`ले आफू|लाई हाकिमले ३ पटक अ’श्लील म्यासे|ज पठाएको बताएकी छिन् ।उनका अनुसार ती हाकिम अ`फिसमा अरु कर्म`चारीसँग पनि फ्लर्ट गर्थे ।रिपोर्टका अनुसार वांग नामका यी व्यक्ति गरिबी न्यूनिकरण सम्बन्धी सरकारी एजेन्सीका डेप्युटी निर्देशक थिए । घ’ट’नापछि उनलाई ब`र्खास्त गरिएको छ ।

सिन्ह्वाको रिपोर्ट`अनुसार जाँचपछि ती व्यक्ति`लाई दो’षी पाइएको छ । उनी गैर अनुशा`सित व्यक्ति भएको र उनले आफ्ना सीमा बिर्सिने गरेको ठहर गर्दै यो घ’ट’नापछि उनलाई ब|र्खास्त गरि`एको छ ।  हेर्नुहो`स भिडियो !

प्रतिकृया दिनुहोस्