Thursday, June 1

रुखमा ओत लागेर बसेका ४ मज`दुर माथि खस्यो चट्यागं, सिसी टिभीमा रेकर्ड (भिडियो हे`र्नुस्)

April 27, 2021 1486

नेपालीमा एक उखान छ । हुने कुरालाई कसैले रोकेर रोकिदैन । यो भनाई भार`तको गुरुग्राम`को सेक्डर ८२ मा भएको घटनाले पुष्टि गरेको छ । गएको शुक्रवार करिब ३ र ४ वजे दिउसो रमझम पानी परेको थियो । भटिकाको सि`ग्नेचर भिलामा काम गर्ने मजदुर त्य`हाँको एक रुपमा ओत लागेर बसेका थिए ।

चार जना मज`दुर ओत लागेर बसेको सिसी टिभी फुटेजमा देख्न सकिन्छ । त्यसैकैमा त्यहाँ यसरी चट्यागं पर्छ की चारै जना वे हो स हुन्छन् । यो भिडियो अ`हिले सामाजि`क सञ्जालमा निकै भाइरल भएको छ । आकाश बिजु`लीको प्रकोप स्पष्ट रूपमा त्यस भिडि`योमा देख्न सकिन्छ। आकाशवाट झरेको करेन्ट उनीहरु माथि परे`को प्रष्ट भिडियोमा देखिन्छ ।

त्यहाँको सी`सीटीभी क्या`मेरामा देखि`एको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । रूखमुनि उभिएका चार बगैंचा कामदार`हरूहुन् । भाइरल भिडियोमा, ती चार युवाहरू सँगै जमि`नमा ल डि र हेको देख्न सकिन्छ। सबैला`ई ग म्भी र अवस्थाको लागि निजी अस्पतालमा भर्ना गरि`एको थियो, जहाँ एक`जनाको अवस्था एकदम नाजुक रहेको बताइ`एको छ।

तिनी`हरू हल्का वर्षाका कारण रू`खमुनि उभिरहेका थिए। जान`कारीका अनुसार, बिजु`लीको गर्जनका कारण सबै जना ओत लागेर बसेका थिए । अरु घरमा थिए भने चार जना रुखमुनी पुगे|का थिए ।चार मालीहरू यो बर्षा र आकाशको गर्जनवाट बच्न रूखमुनि उभिरहेका थिए। एकाएक, बिजुलीको चमक बिजु`लीको ज्वाला जस्तै आकाश|बाट यी मालिहरु तिर गएको देखिन्छ ।

उनको परिच`य शिवदत्त पुत्र देवदत्त निवासी अलिगंज, लाली पुत्र कल्लू, रामप्रसाद पुत्र सुन्दर र सुपरवा`इजर लोहाग`डका अनिल हुन् । भिडियो हेर्ने यहाँ थिच्नु`होस्

प्रतिकृया दिनुहोस्