Wednesday, November 29

मृत`क सबिता भण्डारीका श्रीमान पहिलो पटक मिडियामा, भन्छन् म निर्दोष छु (भिडियो सहित)

June 7, 2021 2424

आफ्नै ससुराले बुहारी को गो प्य अ ङ्ग मा छु ने जस्ता नराम्रा हर्कत गरेका भिडियो भन्दै यति बेला सामाजिक सञ्जालमा आइरहेका छन् । परिवारभित्रै असुरक्षित बनेका छन् नेपालमा महिलाहरु भन्दै धेरैले यस घट`नाको वि रोध ग रेका छन् ।

आफ्नै बुहारी`माथि कु दृष्टि ल गाउने ससुरा`लाई देशव्यापी रुपमा क डा का र बा हीको माग भइरहेको छ । यद्यपि घटना निकै रह`स्यमय रहेकाले प्रह`रीले अनु|सन्धान गरिरहेको छ । के हो त वास्तविकता ? त्यो आउन बाँकी नै रहेको छ ।

सबिता भण्डारीको माइती`पक्षले ह त्या नै ग रे को हो भन्दै न्यायको माग गरिरहेका छन् । घट`नाको प्रकृति` हेर्दा आफै गरेको आ` त्म ह त्या होइन भन्दै देश तथा विदेशमा रहेका धेरै नेपाली`हरुले चौतर्फी वि`रोध गर्दै आएका छन् ।

बुहा`रीलाई ससुराले छोरीको रुपमा हेर्नुपर्ने तर आफ्नै छोरी समान बुहारीलाई पटक`पटक दु र्व्य वहार गरेपछि सहन नसकेर यस्तो भएकाे भन्ने अ ड्कल पनि धेरैले गरेका छन । सबैले आफ्नो आफ्नो धारणा राखि`रहेका छन ।

त्यसै क्रममा यति|बेला सबिता भण्डारीका श्रीमान मिडि`यामा आएका छन।घरमै कोठामा मृ त फेला परेकी सविताको ह त्या हो या आ,त्मह,त्या हो भनेर अहिले सामा|जिक संजा`लमा चर्को बहस चलेको छ। उनले यस्तो बताएका छन् ।

हेर्नुहोस तलको भिडियोमा :-

प्रतिकृया दिनुहोस्