Tuesday, December 5

यति ठूलो सहयोग लिएर कृष्ण कंडेल पुगे निशालाई भेट्न अस्पताल (भिडियो सहित)

June 13, 2021 16703

कलाकारलाई राष्ट्रिय गहना भनेर नामा`करण गरिएको छ ।तर यी चेलि बी स बर्षको कलिलै उमेरमा जीवन र मृ त्यु सग लडिर`हेकि छिन् ।निसा घिमिरे नेपाली चलचित्र र मोडलिङ क्षेत्रमा उनिले १२ वटा भन्दा धेरै गितह`रुमा आफ्नो अभिनय दिसकेकि छिन् ।सुख`मा मात्रै सबै भए दु ख मा कोहि भएनन् ।

आफ्नो कला`कारितालाई अझै निखा`र्दै र मजबुत बनाउने उदेश्यका साथ उनी भारत लागिन तर दैवको खेला यस्तो भैदियोकि उनको कार ए क्सि डेन्ट भयो र अन्ततः अहिले यस्तो दयनिय अ`वस्थामा आफ्नो जीवन बेथित गर्न बिब|स छिन् ।भर|खरै सपना देख्दै थिइन यथार्थ नभई उनी यसरी ल म्प सार भएर हस्पि`टलको बेड`मा सुत्न बाध्य छिन् ।

राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टर`मा पहिले उपचा`रत निसाको होस् नै थिएन पुरै बेहोस् थिइन ।अहिले भने उनको उपचार नर्भिक अस्पताल`मा भैरहेको छ । सामान्य शरिरि`का अंगहरु`को मात्रै ह र्क त छ अरु केही पनि छैन् ।कमजोर आर्थिक अवस्था भैरहदा अहिले थप उ`पचार गर्न पनि एकदमै गाह्रो भैरहेको छ ।आज`को यश शृङ्खलामा तिनै चेलिनिशाकै कारण अहिले आमाले मान`सिक सन्तुलननै गुमाए ।

उता भाइले पनि आफ्नो पढाई`लाई निरन्तरता दिन सकेनन् ।अहिले निशाको स्वास्थ्य अवस्था सुधार भइजाओस् भन्दै प्राथना गर्दै दोहोरि प्रतिष्ठान सहित मृस्न कंडेल समेत अस्प`ताल पुगेका छन् ।

निशाको यो दयनिय अवस्था प्रति आफू कलाकार भइरहदा कला`कारलाई नै यस्तो हुदा हद`सम्मको दुख लागेको र उनलाई अभियान चलाएरनै सहयोग गरिने र उनको स्वास्थ्य लाई लिएर आफुहरु गम्भी`र भएको समेत दोहोरि टिमले बतायो ।को स्वास्थ्य अवस्था बारे जानकारी गर्छौ ।

निशा`कै कारण अहिले आमाले मान|सिक सन्तुलननै गुमाए ।उता भाइले पनि आफ्नो पढाई|लाई निरन्तरता दिन सकेनन् ।अहिले निशा|को स्वास्थ्य अवस्था सुधार भइजाओस् भन्दै प्राथना गर्दै दोहोरि प्रतिष्ठान सहित मृस्न कंडेल समेत अस्प`ताल पुगेका छन् ।

निशाको यो दयनिय अ`वस्था प्रति आफू कलाकार भइरहदा कलाकारलाई नै यस्तो हुदा हद`सम्मको दुख लागेको र उनलाई अभि|यान चलाएरनै सहयोग गरिने र उनको स्वा|स्थ्य लाई लिएर आफुहरु ग`म्भीर भएको समेत दोहो`रि टिमले बतायो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्