Tuesday, July 5

डिभोर्स गरेको भोलिपल्टनै सँगै लाईभ आए आमिर खान र उनकी पूर्व श्रीमती

July 7, 2021 1501

आमिर खान र किरण रावले शनिबार अलग हुने घोषणा सार्व|जनिक गरे । आमिर र किरणले भनेका थिए कि उनीहरू दुवैले १५ बर्ष पछि आफ्नो जिवन अलग अलग विताउन चाहन्छन् । दुबै अब पति|पत्नी हुनेछैन, तर उनीहरूले आफ्नो छोरा आजादलाई सँगै हुर्काउनेछन्।

आमिर खान र किरण राव सम्बन्ध वि`च्छेदको २४ घण्टा भित्रै संगै देखिएका छन् । वास्तवमा, ती दुई सँगै फेस`बुक लाइभमा आए । दुबैले पानी फाउन्डेशनले आयोजना गरेको एक कार्यक्रममा भाग लिए र दुबैले महा`राष्ट्रका किसानहरूलाई सोया`बीनको खेतीका सुझाव दिए।

उनीहरूको संयुक्त बयान`मा दुबैले घोषणा गरेका छन् कि सम्बन्धविच्छेद पछि पनि उनी`हरूले फिल्म, पानी फाउन्डेशन र अन्य परियोजनाहरूमा सँगै काम गर्ने छन्।

यसैको साथ आमिर खान र किरण रावले फे`सबुक लाइभ सुरु गरे। यसपछि, कार्यक्र`म सत्यमेव जयतेबाट ख्याति प्राप्त निर्देशक सत्यजित भटकलले कार्यक्रममा आफ्नो भूमिका खेले। उनीहरू बाहेक यस विषयमा सचेत केही प्रबुद्ध व्यक्ति`हरूले कार्य`क्रम अघि सारे। डीएल मोहिते, डा। आरएस जाधव, सविता तोडकर सहभागी थिए।

अभिनेता आमिर खान र निर्माता निर्देशक किरण रावले विवा`हको १५वर्ष पछि शनिबार सम्बन्धवि`च्छेद गर्ने आफ्नो निर्णय घोषणा गर्दै आफू नयाँ अध्याय सुरु गर्न तयार भएको बताएका छन्।

दुवैले भने कि आमा बुबाको रूपमा उनी`हरूले सँगै बच्चा हुर्काउ`नेछन् संयुक्त विज्ञप्तिमा दुवैले भनेका छन् कि उनीहरूले फिल्म, उनीहरूको गैर(सरकारी संस्था पानी फाउन्डेशन र अन्य परि`योजना`हरूको लागि सँगै काम जारी राख्ने छन्।

आमिर खान ५६ र किरण राव ४७ ले २००१ मा अभिनेताको फिल्म ‘लगान’ को सेटमा पहिलो पटक भेटे र उनी`हरूको डिसेम्बर २००५मा बिहे भयो। आजाद राव खानको जन्म डिसेम्बर २०११ मा उनको परि`वारमा भएको थियो।

‘यी १५ राम्रा वर्ष`हरुमा सँगै हामीले जीवन`भरका अनुभवहरु, आनन्द र रमाइलो साझा गरेका छौं र हाम्रो सम्बन्ध केवल विश्वास, सम्मान र प्रेममा बढेको छ,’विज्ञप्तिमा भनि`एको छ। हामी आफ्नो जीवनमा पति र पत्नी`को रूपमा नभई सह-आमा बुबा र परि`वारको रूपमा एक अर्काको लागि नयाँ अध्याय सुरू गर्न चाहन्छौं।

प्रतिकृया दिनुहोस्