Wednesday, November 29

(भाइरल भिडियो) कोचिङ क्लासबाट निस्कँदै गर्दा बाटोमै यी छात्राको पर्यो फाई`ट (भिडियो सहित)

August 14, 2021 27659

तपाइँले केटाहरु लाई सडकमा लडि|रहेको देख्नु भएको होला, तर के तपाइँले केटीहरु लाई सार्व`जनिक रुपमा लडि`रहेको देख्नु भएको छ?

यदि तपाइँ देख्नुहुन्न भने, तब तपाइँको होश भाइ`रल भिडियो देखे पछि उडाईनेछ। भिडियोमा केटी`हरु कोचिंग सेन्टरको अगाडि एक अर्कासंग लडिरहेका देखिन्छन्।

भिडि`यो भाइ`रल भैरहेको छ। यो स्पष्ट देख्न सकिन्छ कि केटी`हरु कोचिंग सेन्टर बाहिर लडि`रहेका छन्। लडाई पहिलो तीन केटीहरु को बीच शुरू हुन्छ र पछि पछि दुई केटीहरु एक अर्का`लाई भयंकर हिर्काइरहेछन्, लात हान्ने र मुक्का हान्ने पनि ल`डाई मा चलिरहेको छ।

अन्य विद्यार्थी`हरु पनि वरिपरि उभि|रहेका छन् तर कोहि पनि आफ्नो लडाई को बिचमा आउँदैनन्। न त यो उनीहरु बाट छुट|कारा पाउन को लागी कोशिश गर्दछ। भिडियो इन्स्टाग्राम मा sat`ur_saini नाम को एक खाता संग साझा गरिएको छ।

टिभी शो महा’भारत को साउन्ड ट्र्याक यसको पृष्ठ’भूमि मा स्थापित गरीएको छ। भिडियो लेख्नको लागी १२ हजार भन्दा धेरै भ्यू प्राप्त भएको छ। मानिसहरु टिप्पणी गर्दै छन् र सोधिरहेका छन् कि दुई मध्ये कुनले जित्यो …

भिडियो हेर्ने यहाँ थिच्नु`होस्

प्रतिकृया दिनुहोस्