Wednesday, November 29

सानले हिँडिरहेका सलमानलाई आर्मी अफिसरले बीचमै रोके, भिडियो बन्यो भाइरल (भिडियो सहित)

August 21, 2021 3974

बलिउड अभिनेता सलमान खान भर्खरै आफ्नो आगामी फिल्म टाइगर ३ को छायांकनका लागी रुस गएका छन्।

यस क्रममा, जब उनी विमान`स्थलमा पुगे त्यतीबेलाको भिडियो अहिले सामा`जिक सञ्जाल`मा भा|इरल भएको छ ।

सलमान`लाई विमा|नस्थल भित्र प्रवेशमा रोक लगा`एका एक जना आर्मी अफिसर भा|इरल भइरहेका छन् । उनलाई सुरक्षा जाँचका लागि रोकिएको थियो । सीआईएसएफ अधिकारीले रोकेपछि सलमान केही|बेर आफ्नो टिम मेन्बरका साथमा उभिन्छन् ।

यो भिडियो मा स्पष्ट देख्न सकिन्छ कि जाँच पछि, सलमान खान को प्रवेश भयो। जब देखि यो भिडियो सार्वजनिक भएको छ, मानिसहरु सल`मान एक सेलि`ब्रिटी हुनु को बावजूद आफ्नो कर्तव्य को लागी सीआईएसएफ अधि`कारी को प्रशंसा गर्दै छन्। दबंग खान भिडि`योमा धेरै शान्त देखिन्छ।

सलमान खानको यो भिडियो बलि`उडका प्रसिद्ध सेलि`ब्रिटी फोटोग्राफर विरल भयानीले आफ्नो आधिकारिक इन्स्टाग्राम एकाउन्टमा पोस्ट गरेका छन्। जसलाई अहिले सम्म लाखौंले हेरेका छन् भने ६२ हजार भन्दा धेरै लाइक प्राप्त भैसकेको छ।

एकै समयमा एक प्रयोग|कर्ताले कमेन्ट गरी लेखेका छन्, अफि`सरले सलमानलाई भित्र जानबाट रोकेपछि राम्रो लाग्यो। अर्कोले लेखे, सी|आईएसएफ वर्दीको शक्तिु। अर्कोले लेखे, म सलमान खानको फ्यान होइन तर मलाई सबैभन्दा राम्रो लाग्यो जब सी`आईएसएफ सब इन्स्पेक्टरले सलमानलाई रोके ।।। कर्तव्यको लागी सलाम।

टाइगर फ्रेन्चाइजी`लाई बढाउँदै सल`मान खान टाइगर ३ को छायांकनका लागि रुस गएका छन्। फिल्ममा भाईजान रॉ एजेन्टको भूमिकामा र कट्रिना कैफ आईएसस्ई` एजेन्टको भूमिकामा देखिन लागेका हुन्।

साथै, इमरान हाशमी खल|नायक को भूमिका मा देखिनेछन्। मनीष शर्मा टाइगर ३ लाई निर्देशन गर्दैछन्।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani)

प्रतिकृया दिनुहोस्