Wednesday, November 29

टिकटकमा २ ओटी श्रीमतीसँगको मायामा कपुर बम यसरी रमाउदै गरेको भिडियो भाइ`रल (भिडियोसहित)

August 21, 2021 2750

बिगत केहि दिन देखि सामा`जिक संजाल देखि युटुब सम्म एउटा घट`नाले दर्शकहरुको ध्यान आकर्षण गराइरहेको छ। रोजगारीकै शिल`शिलामा कतार पलायन भयका मुगु जिल्ला`का कपुर बम र इलामकि युवतीको माया प्रेम बस्यो। टिकटक बाट चिन|जान भयका दुइ युवा युवती बीच ना|जायज सम्बन्द रहन्छ र युवतीको पेटमा गर्ब बस्यो।

दिन बित्दै गयो अनि महिना बित्दै गयो तर ३,४ महिना देखि उक्त प्रेमी सम्पर्क बिहि|न भयका थिय। दुवै जना नेपाल आइसकेपछि काठ|माण्डौ एअ`रपोर्ट बाट छुट्टिञ्छन। त्यस दिन पछि सम्पर्क बिहिन भयका थिय कपुर। युवतीको पेटमा ७ महिनाको बच्चा हुर्कि|रहेको छ।

मुगु जिल्लाका कपुर बमको घरमा पनि श्रीमती र एउटा सानी छोरी रहेको बता|उछन। उक्त युवती दलित र युवा क्षेत्रि भयको कारण युव|तीको माइती तर्फ बाट युवाको साथ नपठाउने निर्णय गरे। छुवाछुत को कारण उक्त युवतीलाई कपु`रको साथ पठाउन डर मानि|रहेको हामीले बुझ्न सक्छौ।

उक्त माइती जिल्लाका मानिसहरुले युवती`लाई लान नदिएपछि माइतीमै राखेर केहि व्यापार गरेर राखिदिने कपुरको भनाइ छ। यस्ता घटना`हरु थुप्रै देखिय`का छन् नेपालमा तर उक्त सम|स्याको हाल अहिले सम्म निस्कन सकेको छैन।

बिगत केहि दिन देखि सामाजिक संजाल देखि युटुब सम्म एउटा घटनाले दर्शक|हरुको ध्यान आकर्षण गराइरहेको छ। रोज`गारीकै शिलशिलामा कतार पलायन भयका मुगु जिल्लाका कपुर बम र इलामकि युवतीको माया प्रेम बस्यो। टिकटक बाट चिन|जान भयका दुइ युवा युवती बीच नाजायज सम्बन्द रहन्छ र युवतीको पेट|मा गर्ब बस्यो।

दिन बित्दै गयो अनि महिना बित्दै गयो तर ३,४ महिना देखि उक्त प्रेमी सम्पर्क बिहिन भय`का थिय। दुवै जना नेपाल आइसकेपछि काठमाण्डौ एअरपोर्ट बाट छुट्टिञ्छन। त्यस दिन पछि सम्पर्क बिहिन भयका थिय कपुर। युवतीको पेटमा ७ महिनाको बच्चा हुर्कि|रहेको छ।

मुगु जिल्लाका कपुर बमको घरमा पनि श्रीमती र एउटा सानी छोरी रहेको बताउछन। उक्त युवती दलित र युवा क्षेत्रि भयको कारण युवतीको माइती तर्फ बाट युवाको साथ नपठाउने निर्णय गरे। छुवा|छुत को कारण उक्त युवती|लाई कपुरको साथ पठाउन डर मानिरहेको हामीले बुझ्न सक्छौ।

उक्त माइती जिल्ला`का मानिस|हरुले युवती`लाई लान नदिएपछि माइतीमै राखेर केहि व्यापार गरेर राखिदिने कपुरको भनाइ छ। यस्ता घटनाहरु थुप्रै देखियका छन् नेपालमा तर उक्त सम`स्याको हाल अहिले सम्म निस्कन सकेको छैन।

भिडियो हेर्ने यहाँ थिच्नु’होस्

प्रतिकृया दिनुहोस्