Wednesday, November 29

आफ्नो डिभो`र्सको बारेमा पहिलोपटक बोलिन चर्चित टिकटकर स्मारिका (भिडियो हेर्नु`स्)

August 24, 2021 3966

चर्चित टिक`टक स्टार स्मारिका ढकाल`को डिर्भोष भएको छ । धेरै दिनदेखि उनको डिभोर्सको चर्चा टिक|टकमा व्यापक भएपन उनका पूर्वपतिले आफु`हरुले खुशी साथ अलग भएको जान|कारी दिएका छन् । स्मारिकाका श्रीमान विवेक अधिकारीले हिजो टिकटकमै ला|इभ आएर आफू`हरुको सम्वन्ध अन्त्य भएको बताए पनि अन्त्य हुनुको कारण भने खुलाएनन् ।

आ–आफ्नै हिसा`बले करिअर अगाडि बढाउने भनेर आफु|हरु छुट्टिएको र एक अर्कालाई अहिले पनि सम्मान गर्ने उनले बताए । सेलिब्रिटी भइसकेपछि श्रीमान`लाई छोडेको आरोप आए`पछि उनले यस्तो आरोप नलगाउन उनले आग्रह गरेका छन् ।

‘नाम र पैसा कमाए`पछि श्रीमानलाई छोडिस भन्ने जुन आरोप लगाइ|एको छ, त्यो बिलकुल गलत हो,’ उनले भने, ‘यस्तो गलत आरोप लगाउन बन्द गरि`दिनुहोला विवेकले भने ।झापा बुधबारे निवासी स्मारिका र विवेकबीच केही वर्षअघि ‘प्रेम प्लस मागी’ बिहे भएको थियो ।

नजिकै घर भएका दुवैले एक–अर्कालाई मन पराए`पछि परिवारको सहमतिमा परम्प`रागत तवरले विहे भएको हो । विहे गर्दा स्मारिको उमेर १८ वर्षको मात्र थियो ।मलगायत मेरो परिवारको सपोर्ट नभए|को भए उ त्यो ठाउँमा पुग्थेन ।

सम्वन्ध तोडि|नुमा सबैका आफ्ना पर्सनल प्रोब्ल|म हुन्छन् । त्यो सबै भनिरहनुपर्ने जरुरत छैन । सम्वन्ध तोडिएको हो । हामी आफ्नै ढंगले आ–आफ्नो करिअर अघि बढाउँ भनेर आपसी समझदारीमा राजी`खुशीले छुट्टिएका हौं भन्दै विवकेले खु|लस्त पारेका छन् । बाँकी भिडियोमा:

प्रतिकृया दिनुहोस्