Wednesday, November 29

छिमेकीले आफ्नो श्रीमानलाई उत्ते`जित बनाउन भित्री वस्त्र सुकाएको भन्दै प्रहरीमा उजु`री

September 13, 2021 1719

मेक्सिकोस्थित क्विनटाना रोका प्रह`रीले एउटा निकै अचम्मको उजु`री पाएका छन् ।

त्यहाँकी एक महिलाले आफ्नी २३ वर्षीया छिमेकीमाथि देखिने गरी भित्री वस्त्र सुकाएकोमा आप`त्ति जताउँदै उजु`री गरेकी छिन् । उनको अनुसार ती छिमेकीले उनका श्रीमानलाई उत्ते€जित पार्न यसो गरेकी हुन् ।

४२ वर्षकी युभित्जा इले आफ्नी ‘निर्लज्ज’ छिमेकीलाई ‘नैतिक`ता र सभ्यता’ बिर्सिएको आ`रोप लगाएकी छिन् । उनले प्रहरीलाई उनकी छिमेकीको व्यवहार कुनै संयोग नभएको बताएकी छिन् । उनले प्रह`रीसमक्ष भनिन्, ‘मेरा श्रीमान् घरमा भएकै बेला, शनिबार दिउँसो उनले सधैँ आफ्नो थोङ्ग (भित्री वस्त्र) धोएर सुकाउँछिन् ।

मैले मेरा श्रीमानलाई सधैँ छिमेकीको भित्री वस्त्र घुरेर हेरेको देखेकी छु । मैले उनलाई मेरा श्रीमान्लाई उत्ते`जित नबनाउन भने पनि उनले यसो गर्न छोडिनन् ।’

युभित्जाले प्रह`रीलाई ती महिलालाई नैतिकता र सभ्यता बिर्सिएकोमा पक्रा`उ गर्न आग्रह गरेकी छिन् । तर प्रहरीले ती २३ वर्षीया महिलाले का`नुन विपरीत केही पनि नगरेको भन्दै सम्झाए । प्र`हरीले ती महिलाको घरमा गएर छिमेकी, महिलाका श्रीमान् र महिलालाई सँगै राखेर यस्ता खालका विवाद`बाट टाढै बस्न सल्लाह दिएको छ । – रातोपाटी

प्रतिकृया दिनुहोस्