Wednesday, November 29

जब मोटरसाइकल माथि चढेर बाँदरले ऐनामा आफैलाई देख्यो तब जे भयो, रोकिन्न तपाँइको हाँ,सो (भिडियो हेर्नु`स्)

January 30, 2022 3239

एजेन्सी । सामाजिक सञ्जा`लमा एउटा हास्या|स्पद भिडियो भाइरल भइरहेको छ जसमा एउटा बाँदर आफैंलाई मोटर`साइकलको ऐनामा देखेर छक्क परेको छ। भिडियो क्लिपमा, यो स्पष्ट देख्न सकिन्छ कि बन्दर एक मोटर`साइकल चढेर आरा`म गर्न लाग्छ । उ शान्त हुन खोजिरहेको हुन्छ त्यही बेला उसको आँखा ऐनामा पर्छ ।

बाँदरले बाइ|कको गिलास देख्यो र एक हातले बाइकको ह्यान्डल समा|त्यो । उ ऐनामा हेर्छ त्यस पछि उ आफ्नै तस्वीर देखेर आश्चर्यचकित हुन्छ। आफू|लाई ऐनामा देखेपछि, अन्योल|को स्थितिमा, बाँदरले टाउको कन्याउँछ र ऐनामा प्र हा र गर्न थाल्छ।

यो क्लिप सोशल मि`डिया मा राम्रो संग मन पराइए`को छ र मानिसहरु हाँस्न रोक्न सकिरहेका छैनन् । इन्साग्राममा सामाजिक सञ्जाल प्रयोग|कर्ताले यो भिडियो पोष्ट गरे|पछि अहिले भाइ|रल भएको छ । अहिले अन्य प्लेटफर्ममा पनि देखिएको छ ।

यो भिडियो लाई हजारौं लाइ|क गरिएको छ त्यस्तै मानिस`हरु लगातार यसमा टिप्पणी गरीरहेका छन्। भिडियो हेर्ने यहाँ थिच्नु`होस्

प्रतिकृया दिनुहोस्