Thursday, December 7

जंगलमा एक जोडी गर्दै थिए यस्तो काम, त्यही बेला प्रह`रीको ड्रोन क्यामेरा पुगेपछि (भिडियो सहित)

November 13, 2021 8741

को`रोनोका को कारणले ले विश्वका अधिकांस ठाउँमा आबस्य|कता अनुसार निषेधाज्ञा, लक`डाउन लगायत का भिड`भाड कम गराउने टेक्निक हरु अपना`ईएको थियो । यसले सबैजसो क्षेत्रमा असर परेको छ ।

निशेधाज्ञा , लक डाउनको पालना नगर्ने लाई सो क्षेत्रको प्र|शासनले विभिन्न का`र`बाही गरेर भि`डभाड नियन्त्र`ण गर्ने प्रयास गरेको थियो । कोरोना फैलन नदिन गरेको यो नियमलाई छल्न मानिस|ले विभिन्न हर्क`त गरेका छन् ।

भारतमा भिड`भाड जन्य गति`विधि नहोस् भनेर ड्रोन क्यामेरा`को माध्यम बाट विभिन्न स्थान नियाल्ने गर्ने क्रममा एक स्थानमा लक डाउनको समयमा जं`गलमा डेटि|ङमा मस्त रहेको बेला प्रह`रीको ड्रोन कम्यामारको निग`रानीमा उनीहरू परे ।

सार्व`जनिक भएको एक भिडियोका अनुसार बा/इक लिएर जं|गल पुगेका त्यी युवायुवती प्रेम`लापमा मस्त भएका बेला केही आवाज सुनें । माथि तिर हेर्दा ड्रोन क्याम|रा देखे पछि आत्तिँदै उनीहरू बाइक स्टार्ट गरेर त्यहाँँ बाट भाग्छन ।

त्यहीं भिडियो युवा`हरुको एउटा समुह क्यारेम खेलिर`हेको हुन्छ । जंगलमा क्यारम बोर्ड लगेर खेलि`रहेका उनिहरु जब ड्रोन क्यामेरा पुगे`को थाहा पाउँछन् ।

त्यहाँबाट तितर वितर हुन्छन् । हेरौं सम्पूर्ण फुटेज समा`वेश भएको यो भिडियो…

प्रतिकृया दिनुहोस्