Monday, August 15

कठै ! पब्जी खेल्न नपाएको निहुँमा १६ वर्षीय छोराले गरे आफ्नै आमाको ह;त्या,१० वर्षे बहिनीलाई २ हप्तासम्म कोठामा थुनिदिए

July 5, 2022 296

पब्जी खेल्न नपाए’पछि आक्रोशित १६ वर्षीय छोराले आफ्नै आमाको गो”ली हा’नी ह”त्या गरेका छन् । त्यसपछि आमाको श”वसँगै तीन दिन’सम्म घरमै बसे ।

उनले १० वर्षीया बहिनी’लाई पनि धम्की दिए र घरबाट बाहिर निस्कन दिएनन् । श’व कुहिएपछि दु’र्गन्ध फैलिन थाले’पछि सेनामा अधिकारी पितालाई आफैंले फोन गरेर आमाको ह”त्या गरेको जानकारी दिए । पिताको जान’कारीपछि मंगलबार राती प्र”हरीले श”वलाई घर बाहिर निकाले ।

नवीन कुमार सिंह, मूल रूपमा वारा’णसीका, सेनामा एक जुनियर कमिसन्ड अफिसर हुन् । उनको पोस्टिङ पश्चिम बंगालमा छ । लखन’उको पीजीआई क्षेत्रको यमुना’पुरम कोलोनीमा उनको घर छ । यहाँ उनकी श्रीमती साधना (४० वर्ष) आफ्ना १६ वर्षीय छोरा र १० वर्षीया छोरी’सँग बस्दै आएकी थिइन् ।

छोराले मंगल’बार राती बुबा नवीनलाई भिडि’यो कल गरेर आमाको हत्या गरेको बताए । उनले बुवा’लाई श व पनि देखाए । नवीनले एकजना आफन्त’लाई तत्कालै फोन गरेर घर घर पठाए ।मंगलबार राति प्र”हरीले बाहिरी गेट खोल्दा घर भित्रबाट अस’ह्य गन्ध आइ’रहेको थियो । नाकमा रुमाल बाँधेर प्र”हरी भित्र पसे’पछि साधनाको कु”हिएको श’व ओछ्यानमा प”ल्टिएको थियो ।

श’व यति कु’हिएको थियो कि अनु’हार चिन्न गाह्रो भएको थियो । साधनाकी १० वर्षीया छोरी पनि त्यही कोठामा रुँ’दै थिइन् । प्र’हरीले छोराले बहिनीकै अगाडि आमाको गो’ली हानी ह”त्या गरेको बताएको छ । जसका कारण उनी यति त्र’सित भइन् कि दाइको आ’देशमा आमाको श”वसँगै सुतिरहिन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्