Wednesday, October 5

सुटिङ’लाई साँच्चैको सम्झेर हिरो’इनलाई बचा’उन स्थानीय युवाले ‘गु ण्डा’ कलाकार’हरूलाई कु’टिदिए’पछि…

August 12, 2022 1344

हालै टिभी सिरियल ‘तेरे बिना जिया जाये ना’ को एक ए’क्सन दृश्य छायांकन भइ’रहेको थियो । यस क्रममा केही यस्तो भयो कि कला’कार र सबै क्रु सदस्यहरु अल’मल्लमा परे । डोम इन्टरटेनमेन्टको ज्वलन्त सिन्ड्रेला प्रेम’कथामा यो थ्रिलर ट्विस्टले अ’चम्मको काम गर्यो।

रिल दृश्यको सुटिङका क्रममा वास्तविक जीवनका अज्ञात नायक’हरूले नायिकाको ज्यान बचा’उन हाम फाले’पछि कस्तो दृश्य होला, कल्पना गर्नुहोस् । सिरियल ‘तेरे बिना जिया जाये ना’ को सेट’मा पनि यस्तै भएको थियो । यो किस्सा कृशा (अञ्जली तत्रारी) को अ’पह’रण गर्ने समयको बारेमा हो।

यसपछि शोका नायक देवराज (अवनीश रेखी) कार’को पछि लाग्छन् र झ्यालमा झुण्डिन्छन्। यसरी देव’राजले गाडी रोक्छन् । उनले गुण्डा’हरूसँग लड्छन् र कृशा’लाई भिरबाट खस्न’बाट बचा’उँछन् ।

सिरियलको क्रु टिमलेअञ्जलीको यो लामो शट खि’चिरहेको थियो । उनलाई सडकबाट उठाएर चलि’रहेको कारमा धके’लिन्छ । तर अविनाश रेखी उ’द्धार गर्न अगाडि आएपछि अञ्जली तत्रारी’लाई बचा’उन मोटर’साइकलमा आएका दुई जना अ’परिचित युवक हा’म्फाल्छन् ।

रमाइलो कुरा के छ भने दुबै केटालाई त्यहाँ सुटिङ भइरहेको थाहा छैन । यो देखेर नायक अविनाश छक्क पर्छन् । तर, अचम्म’को कुरा यो थियो कि यो निर्देशकको पट’कथाको अंश पनि थिएन।

यसबारे अविनाश भन्छन्, “निर्देशकले उनको श’ट लिइसकेका थिए, तर उनले ‘कट’ वा ‘ओके’ नभन्ने निर्णय गरे। यो फिल्मको लागि एक दृश्य थियो जबसम्म केटाहरू’लाई थाहा थिएन कि यो हाम्रो शो ‘तेरे बिना जिया जाय ना’मा एक द्व’न्द्व दृश्य हो । – डीसी नेपाल

प्रतिकृया दिनुहोस्