Friday, December 2

कारमा शारी:रि’क सम्ब’न्धमा मस्त थिए जोडी, चो’रले कपडा सहित कार खोसे’र भागे

October 3, 2022 1061

सुनसान पार्किङ’मा कार पार्क गरिएको थियो। भित्र एक जोडी थिए। त्यही बेला चो’रहरूको समूहले उनीहरूमाथि आ’क्रम’ण गर्छ। एकजनाले जबर’जस्ती कारको ढोका खोल्छन् भने अर्कोले दम्पतीको सामान लु’ट्न थाल्छन् । जब दम्पती’ले यसको विरो’ध गरे, उनीहरूलाई ध:म्की दिन थाल्छन्। यो पूरै घ:टना क्यामेरामा कै’द भयो।

एक जोडी राति आफ्नो कारभित्र बसेर रोमान्स गर्दै थिए। त्यही बेला उनीहरूसँग यस्तो दुर्घ:टना भयो, जसले उनीहरूको जीवनको लागि नराम्रो सम्झना दियो। वास्तवमा, अप:राधीहरूले यो जोडीलाई सुन:सान ठाउँमा पार्क गरेको देखे। चोर:हरूले दम्पतीको पर्स र मोबाइल मात्र चो:रेनन्, दुवैको लुगा पनि लिएर भागेका थिए ।

यो घ:टना अगस्ट १७ मा ब्राजि’लमा भएको हो, जसको सीसीटी:भी फुटेज अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । सेतो रङको कारभित्र यो जोडी रो’मान्स गर्दै थियो । त्यसपछि चोरहरूको समूहले उनीहरूलाई घेरे। चोरह’रूले दम्पतीको पैसा र कप’डा लु:टेर नग्न अव’स्थामा सडकको बीचमा छाडेका थिए ।

घ’टना राति करिब ९.३० बजे भएको हो । सु’नसान पार्किङमा कार पार्क गरिएको थियो। भित्र एक जोडी थिए । त्यसपछि चो:रहरूको समूहले उनीहरू’माथि आ:क्रमण गर्छ। एकजनाले जबर’जस्ती कारको ढोका खोल्छन् भने अर्कोले दम्पतीको सामान लुट्न थाल्छन् । जब दम्पतीले यसको वि’रोध गरे, उनीहरू’लाई धम्की दिन थाल्छन्।

यति मात्र होइन, चोरह’रूले दम्पतीलाई तानेर उनीह:रूको कार पनि खोसेका छन् । दम्पतीको कार खोसेर भाग्ने क्रममा उनले उनीहरुको लुगा झ्याल’बाट बाहिर फाले । त्यसप’छि दम्पती’ले तुरुन्तै लुगा उठाए र लगाए। तर, गाडीमा केही लुगाहरू बाँकी थिए ।

घट’नाको सीसी’टीभी फुटेज सार्व’जनिक भएपछि प्रहरीले अज्ञात अप’राधीविरु’द्ध मु द्दा दर्ता गरेको छ । रिपोर्ट’का अनुसार ब्राजिलमा सार्वजनिक स्थानमा यौ’नस’म्पर्क गर्नु गै’रकानु’नी हो । यस्तो अवस्थामा दम्पतीले जरिवा’नासँगै जेल सजाय पनि भोग्नु:पर्ने हुन’सक्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्