Monday, January 30

टिक-टकमा भाईरल भएकी खुशी भट्टराईले जब म सिंगल छुँ तर, भर्जि:न छैन भनेपछि (भिडियोसहित)

November 28, 2022 753

भोजपुर जन्म’घर भएकी हाल काठ’माण्डौको पेप्सी’कोला बस्ने गरेकी खु:सी भट्टराई यतिबेला सामा’जिक स’ञ्जाल टिकटक मा निकै भाईरल भएकी छिन्। उनी पढाइको सि’लसिलामा आफ्नु जन्म घर भोजपुर छोडेर काठमाण्डौं आएकी थिइन्।

उनको भि’डियोहरु निकै चर्चाको विषय बनेको छ खुसी भट्ट’राईको। उनको हट टिक’टक यतिबेला भाईरल भएको पाइन्छ। उनी आफ्नु बाहिरी मुलुक जानको प्रक्रि’याको लागि काठ’माण्डौं आएकी रहेछिन्।

खुसी भट्ट’राईलाई उनको रेले’शनशिप को बारेमा सोध्दा उनले भने आफ्नु कुनै पनि ब्वा’इफ्रेन्ड नभएको ब’ताएकी छिन्। तर आ’श्चर्यको कुरा के हो भने उनले आफू भ:र्जिन पनि नरहेको बताए पछि अन्तर:वार्ता लिने मान्छे हाँसे:को हासै हुन्छन्।

उनले आफूले खोजे:को जस्तो मान्छे नभेटेको भएर नै अहिले सम्म सिंगल भएको बताउँ:छिन् खुसी। उनी यसो भन्छिन्,’ म भर्जिन पनि छैन अनि सिं’गल पनि छैन।’ उनले भर्जि’निटी को कुरा:लाई एक:दमै सरल रूपमा लिइने गरेकी रहे:छिन्।पुरा जान:कारिको लागि भिडीयो सहित हे’र्नुहोस् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्