Monday, January 30

अभि’नेत्री सारा अली खान आफ्नै मामासँग विवाह गर्न चाह’न्छिन्, बुबा सैफ भए अचम्मित !

December 6, 2022 8469

सैफ अली खान बलि’उडमा निकै ठूलो नाम हो । उनी अहिलेको समयमा निकै ठूला अभिनेता हुन् । उनीहरू’सँग कुनै प्रकारको कमी छैन।

उनले अद्भुत जीवन बिताइ’रहेका छन्। सैफको परि’वारको बारेमा भनौं भने उनको पहिलो श्रीमतीका दुई सन्तान र दोस्रो श्रीमतीबाट दुई सन्तान सहित उनका ४ सन्तान छन् ।

सैफकी पहिलो श्रीमतीको नाम अमृता सिंह हो तर अहिले उनीहरु दुवै अलग भइ’सकेका छन् । उनकी दोस्रो श्रीमती अभिनेत्री करीना कपुर खान हुन् । उनीसँग निकै खुशीको जीवन बिताइ’रहेका छन् ।

सैफ अली खानकी पहिलो श्रीमती’का दुई सन्तान सारा अली खान र इब्रा’हिम अली खान छन् । उनकी दोस्रो श्रीमती करीना कपुरका पनि दुई सन्तान तैमुर र जहाँ’गीर छन् । सैफ आफ्ना सबै बच्चाहरू’लाई समान रूपमा माया गर्छन्। अहिले सैफ आफ्नी छोरी सारा अली खानका कारण सामा’जिक सञ्जा’लमा चर्चामा छन् ।

सारा अली खानले एक बयान दिएकी छिन्, जसमा उनले आफ्नो मामा’सँग बिहे गर्न चाहेको स्पष्ट रुपमा बता’एकी छिन् । यस लेखमा, हामी तपाईलाई बताउनेछौं कि उनको मामा को हुन्, जोसँग उनी विवाह गर्न चाहन्छिन्।

सारा अली खान आजको समयमा फिल्म उद्यो’गमा निकै ठूलो नाम बनेकी छिन् । उनी धेरै फिल्ममा पनि देखिएकी छिन् । उनको पहिलो फिल्म बद्री’नाथ की दुल्हनिया थियो, जसमा उनको अभिनय’बाट सबै खुशी थिए । त्यो फिल्म पनि सुपर’हिट भयो।

उनको फिल्मी करियर यही फिल्म’बाट सुरु भएको थियो । पछिल्लो समय उनको एउटा भिडियो सार्वजनिक भएको छ, जसमा उनले आफ्नो प्रेमको कुरा गरिरहेकी छिन् । उनले आफ्नो मामा’सँग बिहे गर्न चाहेको बताइन् । उनले करण जोहरको रिया’लिटी शो कफी विथ करणमा यस्तो बताएकी हुन् ।

यस शोमा सारासँगै उनका बुबा पनि देखिएका छन् । उनले आफ्नो बुबाको अगाडि आफ्नो इच्छा व्यक्त गरेकी छिन् कि उनी कसलाई माया गर्छिन् र कोसँग आफ्नो जीवन बिताउन चाहन्छिन्। जब सारा अली खानलाई उनका मामाको नाम सोधियो, यो सुनेर सबै छक्क परे ।

सारा अली खान जसको मामाको बारेमा कुरा गरिरहेकी छिन् उनी अरु कोहि नभई उनकी दोस्रो आमा करिना कपुरका भाइ रण’वीर कपूर हुन्। सारा उनी:सँग बिहे गर्न चाहन्छिन् ।

यति मात्र होइन सारा अली खान रणवीर कपुर’भन्दा धेरै कान्छी छिन् । जसका का’रण उनी’हरुको सम्बन्धको बारेमा सुनेर सबै छक्क परेका थिए । मुस्लिम भएका का’रण यो सम्बन्धमा वि’वाह त सम्भव छ । तर परिवार’भित्र नै उनले कसरी भन्न सकिन् भनेर सबै चकि’त बनेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्