Friday, July 1

आफ्नो घर बझा​ङ पुगेकी सोनीकालाई ‘१२ लाखकै’ कुरा उठाए पछि ‘म जोगी बन्छु’ भन्दै जोगीकै लुगा लगाएर हिडिन् (भिडियोसहित)

May 12, 2020 4008

युट्युवर तथा मोडल सोनिका अहिले लकडाउनका समयमा आफ्नो गृह जिल्ला पुगेकी छन् । लक’डाउनका का’रण समस्या’मा परेकाहरुलाई सहयोग गर्दै उनी आफ्नो गृह’जिल्ला बझा​ङ पुगेकी हुन् । उनले बझा​ङका रमणीय दृष्यहरु भएको भिडियो सार्वजनिक गरिरहेकी छन् ।

उनी आफ्नो गृहजि’ल्लामा हुँदा एउटा अनलाईन प्रोटो’कलमा भने उनका बारेमा एउटा समाचार प्रकाशन भयो । दर्ता नै नभए’को सो अनलाईनमा आएको समाचार’लाई आधार बनाएर थुप्रै भिडियो सामग्री बने ।

आफु माथि त्यस्तो आरोप लागेप’छि उनले त्यसको खण्डन गर्दै प्रतिकृया दिएकी छन् । उनलाई पूर्वयुवराज पारसको एटिए’मवाट पटक पटक गरी १२ लाख रुपैया चोरी गरेको आरोप सहित समाचार प्रकाशन भएको थियो । उता पूर्व यु’वराज पारस पो’खरामा’ विगत केही दिन देखि पार्टी गरिरहेका थिए ।

त्यो दावी पनि झुटो सावित भइसकेको छ । राहतका लागि गाउँ पुगेकी सोनिकाले आफ्ना बारेमा यस्ता अ’नर्गल प्रचार गर्नेहरुलाई चेतावनी दिएकी छन् । उनले सामा’जिक सञ्जालमा ‘विवेक नभएका’हरुले महिलाको इज्जत नगरेको र गलत वाटो अपनाएको बताएकी छन् । उनले त्यसरी गलत तरिकाले महिलाको इज्जत उडा’उनेहरु एक दिन न एक दिन पत्ता लाग्ने पनि बताएकी छन् ।

उनले आफु माथि आएको त्यस्तो आरोपमा आक्रोशित हुँदै १२ करोड चोरेको भन्दै ब्याग्यात्मक प्रतिकृया दिएकी थिइन् । उनले अहिले वझागंमा हुँदाका भिडियोहरुमा त्यही विषय’लाई लिएर टिप्पणी गरिरहेकी छन् । उनले आजको भिडियोमा भने आफुलाई सम्भु भेषमा देखाएकी छन् ।

गाउँका रमणीय दृष्यको व्याख्या गर्दै उनले स्था’निय बासीन्दासंग पनि कुराकानी गरेकी छन् । उनी स्था’नियलाई आफु पुजा भनेर चिनाएको भिडियोमा देख्न’ सकिन्छ ।

स्थानिय बासीन्दा र आफन्तसंग उनी पश्चिमेली भाषा बोलेको देखिन्छ । वर्षौ देखि का’ठमाडौं बसेकी उनले आ’फ्नो मातृभाष भने भुलेकी छैनन् । शम्भुको भेषमा देखिएकी उनले अब म जोगिनी हुन्छु भन्दै सुजाउँदा त्यसो नभन भन्दै आ’फन्तले सम्झाएका छन् । भिडि’योमा हेन्रुहोस

प्रतिकृया दिनुहोस्