Monday, November 28

‘बच्चा कहिले जन्माउने’ भनेर सोध्दा स्वस्तिमा दिइन् यस्तो जिल्ल पार्ने जवाफ (भिडियोसहित)

May 13, 2020 7150

लकडा’उनका कारण कलाकारहरु अहिले फुर्सदिला भएका छन् । त्यसैले उनीहरु अहिले परिवा’रसंगै समय विता’इरहेका छन् । कहिलेकाँही फेसवुक लाइभ भिडि’योमा आएर आफ्ना अनुभव बाँड्ने’ गरेका छन् ।

लकडाउन ब्लग बनाएर आफुहरुले घरमा लकडा’उनका समयमा गरेको गतिवि’धि पनि आफ्ना फ्या”न सामु देखाएका छन् । कति कला’कारहरु फेसवुक लाइभ मार्फत आफ्ना फ्यानसंग प्रत्य’क्ष कुराकानी पनि गर्ने गर्छन ।

कलाकारहरुलाई उनीहरु'”का फ्यानले अनपेक्षित प्रश्न पनि सोध्ने गरेका छने । जसले कलाकारलाई हैरान बनाउँछ । हालै स्व”स्तिमाले पनि त्यस्तै प्रश्नको सामना गर्नु परेको छ । उनलाई सामाजिक सञ्जालमा उनकै फ्यानले सोधेको प्रश्नलाई उनलाई अनौठो अनभुती गरायो ।

सामाजिक सञ्जाल’मा सबैभन्दा बढी गसिप हुने वि’षय हो कलाकारको ब्यक्तिगत जिवन । उनीहरुका ‘बारेमा विभिन्न कुराहरु अनुमानित खबर बन्ने गरेका छन् । सर्वसाधारण र फ्यानलाई कला’कारको ब्यक्तिगत जिवनको निकै चासो हुन्छ । त्यसैले कलाकारका यस्ता ‘विषय पनि गसिप बन्ने गरेका छन् ।

सामाजिक सञ्जालम फ्या’नले सोधेको प्रश्नको जवा’फ दिँदै नायिका स्वस्तिमाले निकै तार्कीक जवाफ दिएकी छन् । नायिका स्वस्तिमा खड्काले आ’फ्ना फ्यानको जवाफ दिने’ क्रममा उनले केही’ यस्ता प्रश्नको जवाफ दिनुपरेको छ, जुन उनका लागि नै अनपेक्षित थियो ।एक दर्शकले उनलाई सोधे–‘के तपाईले निश्चलसँग पैसा_का लागि बिहे गर्नुभएको हो ?

किन अहिलेसम्म तपाईह’रुले बच्चाको बिषयमा नसोच्नुभएको ? यो प्रश्नको जवाफ दिने क्रममा नायिका स्वस्तिमा खड्का’ले लेखेकी छिन्–‘के पैसा कमाउन सजिलो छ र ?

हामी किन मिहिनेतका साथ काम गरिरहे’का छौ ? सजिलो जवाफ छ कि, को’हीसँग बिहे गर अनी पैसा कमाउ । बच्चा”को बिषयमा अहिले कुनै आइडिया छैन ।’यस्तै, केही मा’निसहरुले गर्ने आलोचनाको बिषयमा के भन्नुहुन्छ भन्ने प्रश्नमा स्वस्तिमा भन्छिन्–‘घृणा कुनै पनि मानिसको नकारात्मक भावना, डर र असुर’क्षा व्यक्त गर्ने माध्यम हो ।’ भिडियो हेर्नुहोस्….

प्रतिकृया दिनुहोस्