Friday, June 9

८२ करोडको चिट्ठा जितेपछि रन्जितकुमार पालले टिकटकमा यसो भने (भिडियो सहित)

February 8, 2023 218

सिरहाको गोल’बजार नगरपालिका–१० का रञ्जित’कुमार पालले संयुक्त अरब इमिरेट्स (यूएई) मा २३ मिलियन दिरा’मको चिट्ठा जितेका छन् ।

कतारमा का’र्यरत पालले झन्डै ८२ करोड २७ लाख रुपियाँ’भन्दा बढीको चिट्ठा जिते’का हुन् । उनले ‘बिग टिकट’ नामक अन’लाइनमा चिट्ठा काटे:का थिए ।

उनले भने, “चि ट्ठाको विजेता घोष णा गर्दा म अफि’समै लाइभ हेर्दै थिएँ । ग्राहक आए’पछि का’ममा लागेँ । काम सकिए’पछि फेरि भिडि’यो हेर्दा थाहा भयो, २३ मिलियन दिरा’मको पुर’स्कार मैले जितेछु।”मध्य मवर्गीय परि’वारका पालले यो पुरस्कार जित्दा खुसी भएको बता’उँदै अहिले गर्दै आ एको काम’लाई निरन्तरता दिने प्रस्ट्याए ।

उनले भने, “म कतार आएको सात वर्ष भयो। पहिले हिमाल रेमिट’को प्रति’निधिको जिम्मे’वारीमा थिएँ। केही सम’ययता म इस्टर्न मनी एक्स’चेन्ज सनैयामा कार्यरत छु। काम छोड्ने कुनै योजना छैन।” आजको गोरखा’पत्र दैनिकमा खबर छ ।

सात वर्ष’देखि कतारको राज’धानीमा मनी एक्सचेन्ज कम्पनीमा कार्य’रत उनले २३२९३६ नम्ब’रको टिकट गत जनवरी १६ मा खरिद गरेका थिए । पाँच र १० वर्षका दुई छोरा’का बुबा पाल बिग टि कटका प्रतिनि’धिहरूबाट यो अप्रत्या’शित चिठ्ठा परेको खबर सुनेर निकै खुसी भएका छन् ।

‘म अत्यन्तै खुसी भएको छु। मै जितेको यो पैसा ने’पाल फर्केर मेरो परिवा’रमा खर्च गर्नेछु’, उनले भने । मार्च ३ मा हुने अर्को ड्रमा, एक भाग्य’शाली विजे’ताले १ करोड ५० लाख दिराम पाउँने’छन् । दोस्रो पुरस्कार १० लाख दिराम, तेस्रो पुरस्का’र १ लाख दिराम र चौथो पुरस्का’र ५० ह’जार दिराम छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्