Friday, June 9

बेहुलीले बिदाइको बेला गरिन् नौटंकी,बेहुलाद्वारा अनौठो हर्कत !

March 19, 2023 357

विवाहमा सबैभन्दा भाव’नात्मक क्षण विदाईको हो । जब विवाह:मा सबै कुरा खुसीसाथ चल्छ, तब विदाईमा घरको माहौल नै बदलिन्छ । बिहेपछि केटीले आमाबुवा र घर सदाका लागि छाडेर जान्छिन् । यस समयमा, आमाबाबु र परि’वारका सदस्यहरू भावना:त्मक हुनु आवश्यक छ।

यद्यपि आजका दुलही’हरू बिदाइको समयमा धेरै रु’न मन पराउँदैनन्। आजकल कतिपय दुलहीहरु मेकअप बिग्रने डरले पनि आँ’सु झा’र्न मन पराउँदैनन् । त्यसैगरी आज’कल रुने प्रचलन पनि घट्दै गएको छ । यस्तै एउटा भि’डियो अहिले सामा’जिक सञ्जा’लमा भाइ’रल भइरहेको छ, जसमा एक दुलही विदाई’का बेला रोइरहे:की छिन् ।

भिडियोमा बेहुलाले पहिले दुलही’लाई चुप लगाउन खोजेको देख्न सकि’न्छ । यद्यपि दुलही चर्को स्वरले कराइरहेकी छिन् । यसपछि दुलहाले बेहुली’लाई अँगालो हाल्छन् । यसपछि दु’लही शान्त भएर बस्छिन् । यो भिडियोलाई लिएर सा’माजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरुले निकै हास्या’स्पद प्रतिक्रि’या दिइरहेका छन् ।

भिडियो हेरेर सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरूले दुलही’लाई नौटंकी भनेका छन् । कतिपय प्रयोगकर्ताले दुलहीको आँसुलाई गोहीको आँसु भनेका छन् ।

भिडियोको अन्त्यमा दुलहा पनि मुस्कु:राएको देख्न सकिन्छ । बेहुलीले नौटंकी गरिरहेको बेहुला’लाई पनि थाहा हुन्छ । विवाहको जोडीले उक्त भिडियो इन्स्टा:ग्राममा अपलोड गरेको छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्