Friday, June 9

शारि’री’क सम्पर्क गर्दागर्दै युवतीको नि:धन, युवक प:क्राउ

March 18, 2023 2979

हरेक ब्यक्तीले आफ्नो यौ’न जीवन सुखद होस् भन्ने कामना गर्दछन् । यसका लागि उनिहरुले अनेक प्रयत्न पनि गर्दछन् । अहिलेको सम’यमा याै:न उत्तेना:को लागि अनेक अाैषधिस’मेत उपल्बध् छन । यस्तै एक जोडिले शारिरीक सुखका लागि पहिले औ’षधीको से:वन गरेर शारिरीक सुखको कार्यमा रहे ।

तर दुर्भाग्य यसका कारण युवतीले ज्या’न गुमाउन पुगिन् । शा’रि’रीक सुखभो’ग प्राकृतिक कुरा हो भन्ने जान्दा जान्दै यसको प्राकृतिक नियम विपरीत जाँदा मानिसको जीवन आनन्दमय हुनु’को साटो क’ष्टसाध्य हुने मात्र हैन मृ:त्युका मुखमा समेत पुग्दछ ।

भारतको गुजरा’तका २६ वर्षिया युवक किशोर गुप्ताले औ’षधि से:वन गरेर आफ्नी केटी साथी नितासँग शा’रि’रीक सुख’भाग गर्दा निताको मृ:त्यु भएको हो ।

गुप्ता:ले सो औषधि खाएपछि आफु:लाई थाम्न नस:क्दा मृ:त्यु भएको गुजारत प्रह’रीले जनाएको छ । किशोरको बयानलाई आधार मान्दै भारतीय मिडियाले लेखेका छन्‘

“निता र किशोरबीच नियमित शा’रि’रीक सुखभोग हुने गरेको भएपनि मङगलबार किशोर किशोरीले नै औ’षधि खाएर शारि:रीक सुखभोग लिन थालेका थिए ।’ अत्या’धिक इच्छाले युवकको हर्क’त तिब्र बन्यो र युवतीको गो’प्य अं’गमा चोट पुगेपछि मृ:त्यु हुन पुगेको बताएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्