Tuesday, October 4

सामसुङ’ले ल्यायो अनौठा फोटा खिच्ने यस्तो प्रविधि

May 29, 2020 1384

सामसुङले युवा वर्गलाई लक्षित गर्दै द्रुत अटो फोकस तथा गुण’स्तरीय तस्बिर खिच्न सजिलो हुने गरी १.२ μm साइज र ५० एम पी सहितको नयाँ प्रविधि ‘ISOCELL GN1’ प्रविधि सार्व’जनिक गरेको छ ।

५० मेगापिक्सल इमेजको साइज र १ दशमलब २ म्यु सहित’को यस प्रविधि मोबाइल फोटोग्राफीका लागि आकर्षक मानिएको छ ।आइएसओसेल जी एन १ सामसुु’ङको पहिलो इ’मेज सेन्सर हो, जसमा डुएल पिक्सेल र टेट्रासेल प्रविधि हुन्छ । जसले अँध्यारो’मा पनि सहज हुने गरी लाइट सेन्सिटिभिटी प्रदान गरेको हुन्छ ।

साथै डिएसएल’आर स्तरको अटो फोकसको गति यसमा हुन्छ । जुन प्रविधि गतिशील दृश्य खिच्न उपयुक्त र सह’ज मानिन्छ । कम्पनीका अधिकारीहरुका अनुसार आइएस’ओसेल जीएन १ प्रतिकुल वातावरणमा पनि आश्चर्यजनक तस्बिर कैद गर्न सकिने एक नयाँ प्रविधि हो ।

सामसुङ इलोक्ट्रे’निक्स अन्त’र्गत सेन्सर बिजनेस उपाध्यक्ष योंगिन पार्कले समयानुकुल अत्याधुनिक प्रविधिबाट मो’बाइल फोटोग्रा’फी गर्न सकि’ने प्रविधि भविष्यमा पनि ल्याउने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका छन् ।

पछिल्लो आधुनिक समय’का युवा पुस्ताको रुची अनुसार जस्तोसुकै परिस्थितिमा आकर्षक र आश्चर्यजनक तस्बिर खिच्नमिल्ने प्रविधिको रुपमा सामसुङले हालै परि’चित गराएको आइएस’ओसेल जी एन १ लाई लिइन्छ । जुन प्रविधिमा उच्चस्तरीय अटो फोकस’को सुविधा हुन्छ । – अन्नपुर्ण पोस्ट

प्रतिकृया दिनुहोस्