Friday, September 22

आज असार २ गते मंगलबारको राशिफल हेर्नुहोस्…

June 16, 2020 1897

मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ)- आफन्तको सान्निध्य र अभिभावाकको स्नेह प्राप्त हुनेछ। स्वादिष्ट भोजनको आनन्द प्राप्त हुनेछ। प्रयत्न गरेको काम सम्पा’दन हुनेछ। अध्ययनको लगावले बौद्धिक क्षेत्र फराकिलो बन्नेछ। नयाँ काम गर्ने अवसर पनि प्राप्त हुनेछ। पहिलेको सफल’ताले हौसला जगाउनेछ। व्यापारले फाइदा दिनेछ। तत्काल धेरै गर्न नसकिए पनि पछिका लागि’ जग बसाउने समय छ।

वृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो)- छिमेकमा असमझदारी बढ्ने देखिएकाले होसियारीसाथ काम लिनुहो’ला। फाइदाका लागि केही वस्तु त्याग्नुपर्ला। अधि’क खर्च हुनेछ र व्यवहार चलाउन पनि कर्जामार्फत धन जुटाउनुपर्ने हुन सक्छ। तत्काल फा’इदा लिँदा लाभांश अरूलाई पनि बाँड्नुपर्ला। आवश्य’कताका वस्तु जुटाउन पनि समय लाग्नेछ। आफ्नो मिहिने’तको प्रतिफल अरूले हत्याउने चेष्टा गर्नेछन्।

मिथुन (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह)- पहिले’को आम्दानी प्राप्त भए पनि लाभांश अरूलाई समेत बाँड्नुपर्ला। खर्चिलो काम गर्नुपर्ने देखिएकाले कर्जामार्फत धन’ जुटाउनुपर्ने हुन सक्छ। तत्काल फाइदा लिँदा पछिको लाभांश गुमाउनु’पर्ला। सरसापटमा केही धन बाहिरिने देखिन्छ। श्रमको उचित मूल्यांकन भए पनि प्रतिफल हातलागी हुन समय लाग्ने’छ। प्रयत्न गर्दा पछिलाई फाइ’दा सञ्चय गर्न सकिनेछ।

कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो)- मिहिने’तले नाम, दाम र इनाम दिलाउनेछ। प्रयत्न गर्दा सजिलै लक्ष्यमा पुग्न सकिनेछ। विभिन्न अवसरले पछ्याउ’नेछन् भने कामको सन्दर्भमा विशिष्ट व्यक्तिहरूसँग मित्रता बढ्न सक्छ। नोकरी तथा व्यव’सायमा फाइदा हुनेछ। भौतिक साधन’हरू संग्रह हुनेछन्। तारिफयोग्य कामले धेरैको मन जित्न सकिनेछ। भविष्यका लागि’ रुचिका विषयमा लगानी बढाउन सकिनेछ।

सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे)- स्वास्थ्य कम’जोर रहनाले सोचेको उपलब्धि तत्काल नपाइएला। सहयोगको तत्परता देखाउनेहरू पछि हट्नेछन्। आफ्नो क्षेत्रमा अरूले हस्तक्षेप गर्न सक्छन्। अरू’का लागि बुद्धि खर्चनुपर्नेछ। जीवन’शैली व्यस्त रहनेछ र उपलब्धिविहीन काममा समय बित्न सक्छ। तापनि, गरी आएको कामलाई निरन्तरता दिन स’किनेछ। प्रयत्न गर्दा सम्भावना खोजी गर्ने समय छ।

कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो)- स्वास्थ्य’का लागि आहार–विहारमा अलि सजग रहनु’पर्नेछ। व्यस्तता बढ्नेछ भने शारीरिक समस्याले कमजोरी अनुभूति हुनेछ। गोप्य’ सूचना बाहि’रिनाले काम दोहोर्याउनुपर्ने हुन सक्छ। सामान्य काममा धेरै धन र परिश्रम खर्चनुपर्ला। आफ्नो वस्तुमा अरूले दाबी गर्लान्। बनिसकेको काम दोहोर्याउनुपर्ने हुन सक्छ। बल’जफ्ती प्रयत्न गर्दा व्यर्थैमा दु:ख पाइनेछ।

तुला (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते)- छोटो समय’मा फाइदा उठाउन सकिनेछ। सुन्दर पहिरनले व्यक्तित्वमा निखा’रता आउनेछ। विशेष उपहार प्राप्त हुन सक्छ। प्रियजनसँगको सान्निध्यले दिन रमाइलो रहनेछ। अध्ययन, लेखन तथा मनोरञ्जन’मा समय बित्नेछ। मित्रता र प्रेमको बन्धन कसिनेछ भने शुभचिन्तकहरूको सहयोग प्राप्त हुनेछ। भौतिक साधन जुट्ना’ले आम्दा’नी बढाउने काम गर्न सकिनेछ।

वृश्चिक (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु)- रोकिए’का काम बन्नाले उत्साह जाग्नेछ। आफ्नै प्रयासले अधिकार स्थापित गर्न सकिनेछ। आर्थिक लाभ हुने काम पनि सम्पा’दन हुनेछ। प्रतिकूल परिस्थितिका बाबजुद लक्ष्य प्राप्त हुनेछ। मिहिनेतले प्रतिस्पर्धाको दौड जिताउन सक्छ। भौतिक साधन जुट्नाले दिगो फा’इदा हुने काम सुरु हुनेछ। प्रतिस्पर्धीहरू किनारा लाग्नेछन् भने उपलब्धि जोगा’उन सफल भइनेछ।

धनु (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे)- परिस्थि’तिवश चिताएको काममा विलम्ब हुनेछ। हडबडको त्रुटिले काम दोहोर्याउनुपर्ने हुन सक्छ। अवसरले पछ्याए पनि फाइदा उठाउन चुनौती’सँग जुध्नुपर्नेछ। स्वास्थ्यका लागि खान’पानमा सजग रहनुपर्ला। अध्ययनमा समय दिन नसक्दा’ पछि परिएला। लगनशीलताले मात्र परिस्थितिलाई बदल्न सक्छ। अरूका विषय’मा चासो लिँदा व्यर्थैमा झमेला बेहोर्नुपर्ला।

मकर (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि)- फाइ’दा मात्र हेर्दा आलोचित भइनेछ। पुरानो सम्झौता नवीकरण नगर्दा आफ्नो लाभांश गुम्न सक्छ। परि’स्थितिअनुसार निर्णय लिन नसक्दा काममा पछि परिनेछ। पारिवारिक मतभेदले व्यवधान निम्त्याउन सक्छ। अनावश्यक साइनो गाँस्ने’हरूसँग सावधान रहनु’होला। बेसुरमा वचन दिने बानीले अप्ठ्यारो पर्न सक्छ। महत्त्वाकांक्षी योजना सार्वजनिक नगर्नुहोला।

कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द)- विभिन्न उप’हार प्राप्त हुने समय छ। सहयोगीहरूले राम्रो साथ दिनेछन्। रोकिएका काम बन्ने र नयाँ काम प्रारम्भ गर्ने समय छ। प्रतिद्वन्द्वीहरूलाई सजिलै हराउन सकिनेछ। गरिएका कर्म’को उचित प्रतिफ’ल पाइनेछ। पुरुषार्थी कामले समाजमा स्थापित बनाउनेछ। चुनौती पन्छाएर पनि नयाँ काममा जग बसाउने मौका छ। परिश्रम परे पनि’ समय फलदायी रहनेछ।

मीन (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि)- आत्मविश्वासको कमीले काममा पछि परिनेछ। शुभचिन्तकहरूको भावना’लाई बेवास्ता गर्दा दु:ख पाइनेछ। खर्च हुने डर’ले सताउन सक्छ। वादविवादबाट टाढा रहनुहोला। अर्थ अभावले पनि काममा बाधा पुग्नेछ। आफ्ना सूचनासम्बन्धी गोपनी’यतामा ध्यान पुर्याउ’नुहोला। ईर्ष्या गर्नेहरूबाट जोगिएर काम लिनुहोला, आजको मिहि’नेतले भविष्यमा फाइदा दिलाउनेछ।

तपाईंको दिन सुभ रहोस् ।।

प्रतिकृया दिनुहोस्