Monday, January 30

आफ्नो व्वाइफ्रेण्डलाई सुटकेस भित्र कोचेर जेल’बाट भगाउन खोजेपछि…

July 24, 2020 15873

व्वाइफ्रेण्डलाई सुटकेसभित्र कोचेर जे’लबाट भगाउने एक युवतीको प्रयास असफ’ल भएको छ ।

भेनेजुयलाको उत्तर’पूर्वमा रहेको जोसे एन्टोनीयो एन्जोआटेन्गुइ जेलभित्र थुनिएका इब्राहिम जोसे भार्गस गार्सियालाई भगाउन उनकी २५ वषिर्या प्रेमिका एन्टोनीटा रोब्लेस साउदाले गरेको प्रया’स असफल भएको हो ।

कार चोरीको आरोपमा पक्रा’उ परेका इब्राहिम जेलमा थिए, उनलाई भेट्न गएको गर्ल’फ्रेण्डले सुटकेसमा काेचेर उनलाई जेलबाट भगाउने प्रयास गरेकी थिइन् । कार चोरी’को आरो’पमा इब्राहिमलाई अदा’लतले ९ वर्षको जेल सजाय सुनाइएको थियो।

व्वाइफ्रेण्डलाई भेट्ने बहाना’मा गुलाबी रंगको सुटकेश लिएर जेलभित्र पसेकी एन्टोनिटालाई कसैले ध्यान दिएनन् । तर आधा घन्टापछि जेलबाट निस्कदा सुटकेश भारी भएर उनलाई घिस्याउन निकै गाह्रो पर्‍यो । त्यो देखेपछि एक सुर’क्षा गार्डले शं’का लागेर सुटकेश खोल्न लगाए ।

जब उनी सुटकेस खोल्न वाध्य भइन्, भित्र इब्राहिम पोको परेर बसिरहेका थिए । सजिलोका लागि सुटकेसभित्र अरु सामान पनि कोचिएको रहेछ । सुरक्षाकर्मीले तुरुन्तै इब्रा’इमलाई जेलभित्र हुले अनि उनकी प्रेमिकालाई पनि पक्राउ गरे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्