Thursday, March 23

‘सरकारलाई हेप्ने’ भन्दै मनोज गजुरेलले यसरी गरे गोकुल बास्कोटालाई व्यंग्य [भिडियो हेर्नुहोस]

March 9, 2020 1653

पूर्व सञ्चारमन्त्री गोकुल बाँस्कोटाको शैलीलाई लिएर निकै आलोचना हुने गर्दछ । तत्कालीन समयमा सरकारका प्रवक्ता समेत रहेका बाँस्कोटाको बोल्ने शैली निकै रुखो हुने गर्दथ्यो । उनको त्यही शैलीलाई लिएर सामाजिक सञ्जालमा तीव्र आलोचना हुने गर्दथ्यो ।

 

तथापि उनले त्यसलाई कुनै मतलब राख्दैन थिए। सरकारका प्रवक्ता सहनशील नम्र भएर प्रश्तुत हुनु पर्ने भए पनि बाँस्कोटाको शैली त्यो किसिमको रहेन । त्यही शैलीलाई विभिन्न कलाकारहरुले क्यारीकेचर मार्फत उनलाई व्यंग्य गर्दथे ।

त्यसै क्रममा नेपालका चर्चित हाँस्य व्याङ्ग्य कलाकार मनोज गजुरेलले उनको आवाज र शैलीलाई हुबहु क्यारिकेचर गरेको प्रस्तुति सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ । उनको त्यो प्रस्तुतिको सबैले तारिफ गरेका छन् । उक्त भिडियो मनोज गजुरेलका आफ्नै युटुब अकाउन्टमा गएर हेर्न सकिन्छ ।

उनकै अर्को कार्यक्रममा रहेको प्रस्तुती हेर्नुहोस् …

प्रतिकृया दिनुहोस्