Thursday, December 7

यहाँ अब कहिल्यै टेक्दिन भन्दै सहयोग गरेको पैसा फिर्ता मागेर फर्किए भाग्य न्यौपाने (भिडियो)

August 4, 2020 1854

विस्कुटको कार्टुनमा फेला परे’की बालिकाको बारेमा खेलिएको घृणित खेलमा आफुलाई पनि सहभागी बनाएको थाहा पाएपछि युट्युवर भाग्य न्यौपाने फेरी त्यहाँ गएका छन् ।

कपनमा एउटा बेवारिसे बालिका फेला परे’को भन्दै सबैभन्द पहिला युट्युवर भाग्य न्यौपानेलाई बोलाईएको थियो । उनले बच्चा फेला परेको भन्दै युट्युवमा भिडियो सार्वजनिक गरेका थिए ।

शिशु फेला परेपछि देश विदेशवाट सहयोग रकम’को ओइरो लागेको थियो । वेवारिसे अवस्थामा बच्चा फेला परेपछि प्रहरी बोलाउनु पर्ने भएपनि युट्युवरलाई बोलाइएको थियो । प्रहरीलाई खबर नगरी सामाजि’क सञ्जालमा भा’इरल बनाइएपछि प्रहरीले त्यस’का बारेमा अनुसन्धान थालेपछि रहस्य खुलेको हो ।

बालिकाको आइत’वार न्वारन समेत गरिएको छ । तर त्यो घटनाको भित्रि पाटो सार्वजनिक भएपछि युट्युवर न्यौपा’ने पुगेका थिए । शिशु वेवारिसे फेला परेको भन्दै बाल’गृहकी संस्थापक पुष्पा अधिकारीले संरक्षणको जिम्मा लिएकी थिइन् ।

उनको बालगृहमा पुगेका दर्जनौ युट्यु’वरले भिडियो बनाएका थिए । त्यस पछि देशविदे_शवाट सहयोगको ओइरो आउन थाल्यो । शिशु भेटिएको सातौं दिनमा अन्तत नयाँ रहस्य खुले’को छ । शिशुलाई पैसा कमाउनका लागि त्यसरी जानाजान राखिएको रहस्य खुलेको छ।

त्यो बच्चालाई जन्मदिने आमासं’गको मिलेमतोमा यस्तो गरिए’को रहस्य खुलेको हो । उनी केही समय अघि वैदेशिक रोजगारीमा रहेर अलपत्र परेकाहरुलाई चार्टर विमानवाट उद्दार गरिएकी महिला हुन् । उनी गर्भवती अवस्थामा नेपाल आएकी थिइन् । उनले बच्चा’लाई जन्म दिइन् । तयसपछि यसरी खेल सुरु गरिएको छ ।

काठमाडौंको कुनै संस्थामा बसेकी ति महिला’को परिचय अहिले’सम्म गोप्य राखिएको छ । परिवारलाई खवर नगरी काठ’माडौंमै कुनै संस्थामा आश्रय लिई ब’सेकै समयमा शिशु जन्मेपछी सहयोगीमार्फत् उनको केयर बालगृहका संस्थापकसँग भेट हुन्छ ।

र उनैको मिलमतोमा साउन १२ गते नाटक मञ्चन गरी ति शिशुलाई कार्टुनमा राखेको खु’लासा भएको छ । घटना उ’जागर भएलगत्तै केयर बालगृहका संस्थापक पुष्पा अधिकारी, ती शिशुकी आमा र सहयोगीलाई प्रहरीेले नियन्त्रणमा लिई अनु’सन्धान थाले’को छ ।

भिडियो हेर्नुहोस….

प्रतिकृया दिनुहोस्