Wednesday, November 29

अर्जुन बिकको घटना’बारे आमा आक्रो’शित हुदै मिडियामा ,हेर्नुस बास्तबिकता यस्तो रहेछ (भिडियो)

August 7, 2020 1630

एक बाबुले आफ्नो छोरा’लाई सटमा बाधेर आफुले ठेला कुदाउ’दै गरेको फोटो रातारात भा”इरल भयो । किन एक बाबुले आफ्नो सन्तानलाई बोकेर ठेला चलाए त! सबैको चासोको बिषय बन्यो । केही मिडि’याका मिडि’याकर्मीले उनको वास्त’विक कहानी जस्ता’को तस्तै मिडि’यामा ल्याएका छन ।

भनिन्छ आमाले जति माया आफ्नो सन्ता’नलाई बाबुले र अन्य कसैले गर्न सक्दैन । तर यो भनाइलाई नै गतिलो जवा’फ दिए अर्जुन बिकले । आफुले आफ्नो दुई बर्षको सानो छोरा’लाई ढाडमा बोकेर दुख गरेको आफ्नो बाध्य’ता रहे’को बताए । काखको सानो छोरा’लाई छाडेर गएकी श्रीमतीका कारण आफुले सानो छोरालाई आमा र बाबू दुबैको माया गरेर हुर्का’उदै गरेको बताए ।

अर्जुन र उनकी श्रीमती बारे बोल्दै

अर्जुन एक कु’शल गायक पनि रहेका छन । अर्जुन’का अनुसार उनलाई आफ्नी श्रीमती गा’उँमा पनि अन्य पुरुषसंग अनैतिक सम्बन्ध राख्ने गरेको छ भनेर गाउले अनि आफन्त’हरूले पटक पटक जानकारी दिदा पनि आफुले बिश्वास नगरेको र बरु आ’फ्नो गायक बन्ने सपना पनि पूरा हुने भनेर श्रीमती र छोरा’लाई काठमाडौ लगेर दुख गरेको तर श्रीमतीको बानीमा परिवर्तन नभएको र पहिले पनि छोरो चार मही’नाको हुदा छाडेर गएकी बताए ।

श्रीमतिले पनि मि’डियामा आफु’लाइ अर्जुनले शं’का गर्ने कु’टपि’ट गर्ने कमाएको रकम नदिने जस्ता अनेकौ कुराहरु भनेकी छिन । के हो त भित्री सत्य कुरा भन्ने निचोट आ’एको छैन तर धेरैले अर्जुनको साथ दिइरहेको पाइ’न्छ । आज एक आमाले मिडियामा आए’र अर्जुन र उनकी श्रीमतीको बारेमा सम्पु’र्ण नीलीबेली बताएकी छिन ।

हेर्नुहोस् भिडियोमा …..

प्रतिकृया दिनुहोस्