Wednesday, July 6

आँचलले घुमाइन् उदिपको अफिस, यस्तो काम गर्दा रहेछन् उदिप (भिडियो सहित)

August 8, 2020 5658

नायी’का आँचल श्रेष्ठसंग’को विवाह पछि अहिले उदिप श्रेष्ठ पनि मिडियामा छाइरहेका छन् । आँचलको प्रेम र विवाह जिवनका बा’रेमा गरिने चर्चामा उदिप जोडिन आइपुग्छन् ।

विवाह ल’गत्तै लक’डाउन भएका कारण उदिप र आँचल निकै लामो समय संगै समय बिताउन पाएका छन् । उनीहरुले घरमै निकै रमाइलो समय बिताएका थिए । लकडाउनको अन्त्य’संग आँचल फेरी का’ममा फर्कीएकी छन् । उनले म्युजि’क भिडि’योमा काम सुरु गरेकी छन् ।

व्यवसाय बारे बताउँदै

उदिप पेशाले चिकित्स’क हुन् । उनीह’रुको करिब डेढ वर्ष लामो प्रेम पछि विवाह गरेका हुन् । दुई जनाको विवाहको पनि निकै चर्चा भएको थियो । निकै भब्यता’का साथ भए’को विवाहको सामा’जिक सञ्जाल र मिडियामा चर्चा भएको हो ।

आँचलले लगा’एको गहना र कप’डाको पनि कुरा भएको थियो । उदिप पेशाले चिकित्सक भएका कारणले लकडाउ’नका समयमा पनि उनी भने ब्यस्त नै थिए । आँ’चल भने घरमै रमाइलो समय बिताएकी थिइन् । लकडाउन अन्त्य भएसंगै बाहिर निस्केकी आँच’लले उदिपको कार्यालय घुमाएकी छन् ।

उदिपको अफिसमा युट’युवरलाई लि’एर गएर उनले त्यहाँको वस्तुस्थितीको बारेमा जानकारी गराएकी हुन् । उनको कार्यालय बालुवाटारमा छ । उनको हेल्दी च्वाइस क्लीनिक सञ्चा’लन गरेका छन् । त्यसमा पाइने सबै सेवा र सुविधाका बारेमा उनले जानकारी दिएका छन् ।

भट्टचन कम्प्लेक्स’मा भएको उन’को क्लीनिकमा कपालको ट्रान्सप्लान्टको काम पनि हुन्छ । उनले त्यसवाहेक अन्य कामहरु पनि पर्छन । आँचलले श्रीमान उदिप’कोक काममा पनि स’हयोग गर्छिन । उनी उदिप’संगै अफिस जानिछन् र काममा सघाउने गरेकी छन् ।

हेर्नुहोस् भिडियो….

प्रतिकृया दिनुहोस्