Tuesday, October 4

श्रीमान‍्लाई भीरबाट मिल्काएर श्रीमान बेपत्ता भएको भन्दै गरिन् गाउँमा रुवा’बासी

September 6, 2020 733

रुकुममा एक महिला आफ्नो श्रीमानको ह त्या गरेको आरो’पमा पक्रा’उ परेकी छिन् । प’क्राउ पर्नेमा बफीकोट गाउँपालिका–१० की २६ वर्षीया अन्जना पुन बुढा रहेकी छिन् ।

बुढाले गत भदौ १० गते राति घरमै ३६ वर्षीय श्रीमान् भीमबहादुर बुढालाई ला ठीले नि र्घात कु ट पी ट गरेर ह त्या गरी श वलाई डोकोमा बोकेर भीरबाट फा लेको स्वीकार गरेकी छन् ।

केही दिन अघि श्रीमान् बेप’त्ता भएको भन्दै उनी गाउँ गुहा’र्न पुगेकी थिइन् । गाउँवासी मिलेर खोज तलासमा लागेपनि तीन दिनसम्म भीमबहादुरको श व भेटिएन । चौथो दिन दिउँसो घरदेखि २ सय मिटर दूरीमा पर्ने भीर तल स’डेगलेको अवस्थामा भीमबहादुरको श व फेला परेको थियो ।

रुकुम पश्चिमका प्रहरी प्रमुख डिएसपी ठगबहादुर केसी भन्छन्, ‘पति बि योगको पी डा देखाएकी महिलामाथि सुरुमा शं का गर्न पनि सकिएन । दोश्रो दिनदेखि त्यस घरको खा नतलासी सुरु गरियो । घरमा लि’पपोत र श्रीमान सुत्ने गरेको खाट अन्यत्र सारे’को पाइयो ।’

प्रह’रीले त्यसपछि उनलाई शं काको घेरामा राखेर सोधपुछ गर्दा उनले आफूले ह त्या गरी डोकोमा बोकेर भी’रमा लगेर फा’लेको स्वीकार गरेको केसीले जानकारी दिए ।

प्र हरीका अनुसार त्यस दिन राति श्रीमान मदि’राले मा’तेर आएको र आफ्नो च’रित्रमाथि प्रश्न उठाएपछि आ’वेसमा आएर ह त्या गरेको ब’यान दिएकी छन् । उनलाई प क्राउ गरी कर्तव्य ज्या न मुद्दामा अदा’लतबाट म्याद थप गरी अनु सन्धान थालिएको डिएसपी केसीले बताए । – रातोपाटी बाट (साङ्केतिक तस्बिर)

प्रतिकृया दिनुहोस्