Thursday, December 7

आज भदौ २४ गते बुधबारको राशिफल हेरेर दिनको सुरुवात गर्नुहोस्

September 9, 2020 1182

मेष (चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ) अध्ययन अध्यापनमा प्रगति हुनेछ । पारिवारिक सद्भाव बढ्नेछ । आय’आर्जनमा वृद्धि हुनेछ । नयाँ कामको थालनी हुनेछ । ठुला व्यक्तिको सहयोग’मा विशेष काम सम्पन्न हुनेछ । आफन्त तथा कुटुम्ब’सँगको सम्बन्धमा आत्मियता’को बढोत्तरी हुने योग रहे’कोछ । बन्द व्यापारमा राम्रै फड्को मार्न सकिने समय रहेकोछ । प्रेम’मा रमाउन चाह’नेहरुका लागि समय उत्तम रहेकोछ ।

बृष (ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो) अध्यय:नमा सुधार भएर जानेछ भने अरुलाई पछाडि छोडेर अग्र पंतिमा आउन सकिनेछ । परिवारका साथ रमाइलो वाताव”रणमा स्वादिष्ट भोजन ग्रहण गर्ने अवसर प्राप्त भएपनि खानपानमा ध्यान नदिँदा स्वास्थ्य सम्ब’न्धि समस्या देखा’पर्न सक्छ । मेहनत गर्दा आटे’को काम बन्नेछ भने जुझारु कार्यशैलिले लक्ष्य तथा गन्तब्य पहिल्याउ’न सहज हुनेछ । व्यावसाय फस्टा’एर भने लगानिको नयाँ बाताबरण बन्नेछ भने आम्दा’निमा बढो’त्तरिको योग रहेकोछ ।

मिथुन (का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा) अर्थ संकलन तथा आर्थिक अवस्था कमजोर रहने हुदा विदेश तथा विदेश सँगसम्बन्धित कामहरु रोकिन सक्छ । तरपनि विदेशमा बसेर अध्ययन तथा श्रम गर्नेहरुका लागि भने समय फल’दायि रहनेछ । बिदेशी लगानी’मा सञ्चालित सस्थाबाट मनग्गे लाभ लिन सकिनेछ । माया प्रेममा एक अर्का’लाई विश्वास गर्न नसक्दा लामो समय देखि’को सम्बन्ध टुट्न सक्छ । स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला समय मध्ययम रहेकोछ ।

कर्कट (ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो) मनपरेको मानिसबाट चिट्ठा तथा उपाहार पाईने हुदा मन प्र’फुल्लित हुनेछ । आफन्त तथा अग्रजबाट काममा सहयोग तथा उचित सल्लाह पाइनेछ । तरल पदा’र्थ तथा खनिज पदार्थ’को व्यवसाय फस्टाएर जानेछ भने आर्थिक अवस्था सुदृढ हुनेछ । पढाइ लेखाइमा भने’जस्तो सफलता प्राप्त हुनेछ । प्रणय सम्बन्धलाई बिवाहमा परिणत गर्नको लागि आफन्त’बाट आवश्यक कामहरु हुनेछन् ।

सिंह (मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे) इच्छाशक्ति बढ्नुका साथै काममा उत्साहजनक समय छ। प्रयत्न गरेको काम छिट्टै पुरा हुनेछन् भने समयमो सदुपयोग गरि मनग्गे लाभ लिन सकिनेछ । साथीभाइहरुको सहयोग पाइनेछ भने आफन्त तथा प्रशंसकहरू बढ्नेछन्। प्रतिष्ठा, मान–सम्मान आदि पाइने समय छ। नयाँ वस्त्र र स्वादिष्ट भोजनको आनन्द मिल्नेछ। परिवारजनसँग आत्मीयता बढ्नेछ। प्रेम र मित्रताको बन्धन कसिएर जाला।

कन्या (टो,पा,पी,पू,ष,ण,ठ,पे,पो) आजको समय राम्रो रहेकोले धार्मिक तथा आध्यात्मिक क्षेत्रमा बिशेष चासो बढ्नेछ । पढाई लेखाई तथा खोजीमुलक क्षेत्रमा रुचि बढ्नेछ भने गुरुवर्ग तथा आफन्तको सहयो’गले थप हौसला प्राप्त हुने:छ । बुवा वा बुवा सरहका मानिसबाट बिषेश सामान तथा उपाहार प्राप्त हुने योग रहेकोछ । पढाईकै शिलशिलामा लामो दुरि’को यात्रा हुने प्रशस्त सम्भा’वना रहेकोछ । माया प्रेममा नजिक भई रमा’उने समय रहेकोछ ।

तुला (रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते) अनाबश्यक बिषयमा बि’वादमा फस्ने योग रहेकोछ ख्याल गर्नुहोला । सवारी साधन तथा भौतिक सम्पतिको प्रयोग गर्दा ध्यान दिनुहोला दुर्घटना हुने योग रहेकोछ । स्वास्थ्यमा समस्या आई दैनि कामहरु प्रभावित हुने हुनाले आर्थिक संकटको सामना गर्नु पर्नेछ । पढाइ लेखाइमा समय दिन नसक्दा अरुभन्दा पछि परिनेछ । आफ’न्त तथा दिँदि बहिनीसँग सामान्य कुरामा मनमुटा बढ्नेछ । माया प्रेममा गोप्य कुरा मनमा राख्न नसक्दा मनमुटाब बढ्नेछ ।

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू) बिभिन्न का’रणले कामहरु रोकिन सक्छ ध्यान दिनुहोला । व्यावसायमा भनेजस्तो आम्दानि नहुने तथा साझेदारि व्यावसायमा लगानि गर्नेहरुले ध्यान दिनुहोला साझेदारहरु बिच मनमु’टाब सिर्जना हुनेछ । व्यवसा’यिक यात्रा हुने भएप’नि बाटोमा दुख पाइने तथा अनावस्यक ठाउँमा खर्च हुनेछ । प्रेममा नचाहादा नचाहाँदै एक अर्काबिच छुट्टिनु पर्दा मन खिन्न हुनेछ । अध्ययन’मा मन नजादा अरुभन्दा पछि परिनेछ ।

धनु (ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे) बिवादित बिषयहरुबाट निचोड तपाईकै पक्षमा आउने हुनाले खुसीले उचाई नाघ्नेछ । पढ्ने लेख्ने काममा अरुलाई पछाडि छोड्दै नतिजा आफ्नो पोल्टो’मा पार्न सकिनेछ । पुराना समस्याहरुबाट छुट्क’रा पाईने हु:नाले मन प्रशन्न हुने’छ । स्वास्थ्य आफ्नै काबुमा हुने हुना’ले नयाँ नयाँ काम गर्न सकिनेछ । तपाईँसँ’ग मनमुटावको भावना राख्ने तथा सत्रुता साध्ने:हरु आफै कमजोर हुनेछन् । काम गर्न रकम तथा आ’र्थिक स्रोतहरु जुट्ने हु’नाले व्यापार व्यवसायमा प्रशस्त आम्दानि हुनेछ ।

मकर (भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी) कामलाई निरन्तरता दिन सके मनग्गे लाभ लिन सकिनेछ । बौद्धिक क्षेत्र तथा बित्तीय क्षेत्र’मा गरिने फस्टाएर जानेछ भने दैनिकी स’हज रुपमा बित्नेछ । बौद्धिक साहित्य तथा सिर्ज’नात्मक क्षेत्र:बाट नाम तथा दाम दुवै कमाउने समय रहेकोछ । मा’या प्रेममा नजिक हुने तथा मन परेका मानिसबाट उपाहार प्राप्त हुने योग रहेकोछ । आ’फन्त तथा छोरा छोरीसँगको सम्बन्ध अझ राम्रो हुनेछ ।

कुम्भ (गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा) घर जग्गा तथा पैत्रिक सम्पतिमा बिवाद बढ्ने ग्रहयोग रहे’कोेछ भने सवारी साधन’को प्रयोग गर्दा ख्याल गर्नुहोला नसोचेको घट्ना घट्न सक्छ । राजनीति तथा समाजसेवामा तपाईँको प्र’भाव कमजोर भएर जानेछ । व्यापार व्यवसायमा लगानी गरेपनि आम्दानी कम हुने हुदा दैनिकी प्रभा’वित हुन सक्छ ध्यान दिनुहोला । उच्च महत्वकां’क्षाले समस्या निम्तन सक्छ ध्यान दिनुहोला । प्रेममा सामान्य विवाद बढ्नेछ ।

मीन (दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची) बनभोज तथा यस्तै समारोहमा जमघट भई स्वादिष्ट भोजन ग्रहण गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ । छोटो दुरिको परिणाममुखि यात्राको तय हुनेछ भने खेलकु’द तथा अन्य क्रियाकलापमा समय दिनेहरुले राम्रो सफ’लता प्राप्त गर्न सक्नेछन् । उद्योग तथा व्यापार व्यवसायमा ल’गानी बढाई भनेजस्तो नाँफा क’माउन सकिनेछ । माया प्रेममाको गाठो कसिलो हुनुको साथै दाम्पत्य जीवनमा खुसियालि छाउनेछ । पराक्रम बढेर जानेछ भने दाजु’भाई तथा अन्य इष्टमित्रबाट सहा’योग हुने हुँदा मन खु’सी रहनेछ ।

तपाईँको दिन शुभ रहोस् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्