Tuesday, December 5

जब वालकले आमा लाई ठक्कर दिने कार माथि आ’क्रोश पोख्दै लात्तीले बजारे…हेर्नुहोस

September 9, 2020 4457

कुनै पनि आमा’का लागि आफ्ना सन्ता’न जति प्यारो हुन्छन् ।बालबालि’काहरुका लागि आमाबाबु पनि उत्तिकै प्यारा लाग्छन् । हालै चीनमा भएको सडक दुर्घटनामा एक बालकले देखा’एको आक्रोशले उनी आमाप्रति कति मा’या गर्ने रहेछन् भन्ने देखाउँछ ।

सडक पार गर्दै गरेको अवस्थमा का’रले आमालाई ठक्कर दिएपछि ती बालकले बीच सडकमा कारमाथि ला’त्ती प्रहा’र गरे । उक्त भिडियो अहिले सामा’जिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ ।

चीनको दादुकू जिल्ला’स्थित चोंगकिं’गमा एक महिला आफ्नो सानो बालक छोरा’संग सडक पार गर्दै थिइन् । यत्तिकैमा पछा’डिबाट आएको कारले ति महिला’लाई ठक्कर दियो ।

कारको ठक्क’रका का’रण उनि सड’कमा पछारिइन् । आफ्नी आमालाई कारले ठक्कर दिएपछि ति बालक निकै आक्रोशित बने । उनले कारलाई एकाएक लात्ती प्रहा’र गरी आफ्नो रीस पोखे । हुनत आमासं’गै ति बालक पनि सडकमा लडेका थिए ।

सी’सीटीभी क्यामे’रामा कैद भएको भिडि’यो आ’मासंगै लडेका ती बालक आफ्नो पर्वाह नगरी हतारहतार आमा’लाई उठाउँछन् । आमा ठिकै छिन् भन्ने आभाष भए’पछि उनि कारतर्फ अघि बढ्छ’न् र कारमा जोडका साथ लात्तले हिर्काउन थाल्छन् । यतिकैमा ड्रा’इभर पनि कार बाहिर निस्किन्छन् । त्यसपछि बालक रुदै फेरी आमा भ’एतर्फ जान्छन् ।

ड्राइभरले आफ्नो’ गल्ती स्वि’कार्दै जम्मा भएका मानिसको सहायतामा घाइते महि’लालाई कारमा बसाउछन् र अस्प’ताल लान्छन् । ति बालक पनि आमाको साथ कारमा बसि अस्प’ताल जान्छन् । अहिले बच्चा र आमा दुबै सकुशल रहेको जनाइ’एको छ ।

उक्त भिडियो भा’इरल बनेप’छि अधिकाशंले ति बालकको प्रशंसा गरेका छन् । बालकले पहिला आमाको अवस्था बुझेर प्रतिकि’यात्मक आक्रोश पोखेकोमा उक्त बाल’कको बहादुरी’लाई धेरैले स्रहाना गरेका छन् । – खबर हान

प्रतिकृया दिनुहोस्