Wednesday, November 29

एउटा लुकेको प्रतिभा, सबैको मनछुने आवाज (भिडियो हेर्नुहोस)

September 21, 2020 1348

नेपाली गीत संगीत मा नयाँ गाय’क गायिका एबम प्रतिभा हरु आउने क्रम दिनानु दिन बढी:रहेछेको छ । तेही भिडबाट कतिपय स्थापित हुने गरी यो छेत्र:मा लागेका छन भने कति’पय केही समय मात्र चर्चा’मा रहेर छिट्टै हराउछन।

कतै मीठो आवाज भएका नयाँ कला:कार त कतै टिकटक बाट चर्चामा आएका पा’त्रहरु मिडियामा छाईरहेका छ्न।पछिल्लो समयमा फेरि जादुमय स्वर भएकी एक युव:ती मिडियामा छाए:किछिन जसको नाम हो सितल बिश्वकर्मा उनी गायन पेसामा रुचि राख्ने नयाँ बाल क:लाकार हुन उनको घर काठमाडौ को सिनामंगलमा पर्छ।

उमेर सानै भ’एपनी उनले दुनियाँलाई च’कित पार्ने गरि सुरिलो आवाजमा गित गाउने गर्छिन जस’को आवाज एकदमै लोभलाग्दो छ।भर्खर भर्खर मिडि:यामा छाउने लागेकी यी युवती भा’ईरल हुने सम्भाव’ना देखिएको छ।

एक मिडि’या संग कुरा गर्दै उनलाई रचना रिमा’ल मनपर्ने र भबिस्यमा सिकेर यहि संगीत क्षेत्रमा आबद्ध हुने कुरा सम्म जानका’री दिएकी छिन हेर्नुहोस पूरा भिडियो…

प्रतिकृया दिनुहोस्